Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nulla focis múlttal lehet...

Szaki19 kérdése:

Nulla focis múlttal lehet negyed-illetve ötöd osztályban játszani?

Figyelt kérdés
Sziasztok,18 éves vagyok és 5 évet jégkorongoztam,emellett 3 éve judo-zok,azonban a labdarúgást mindig is imádtam.(ne kérdezzétek hogy miért nem kezdtem el focizni előtte)Azonban érettségi után nagyon szeretnék focizni,persze csak hobbi szinten és valószínűleg Budapestre fogok költözni,így arra lennék kíváncsi hogy hogy néz ki a harmadosztály alatti magyar foci élet.Csak úgy oda lehet menni edzésre hogy focizni szeretnék és utána be is vesznek,vagy oda kell focis múlt is? Mellesleg nem tartom magamat ügyetlennek,persze nem vagyok egy Ronaldo,de egy megye 2-es szintet simán hozok.

#negyed-ötödosztály.
2019. márc. 17. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet találni könnyen, ha felköltöztél, nézz körül és ha találsz csapatot ami a számodra megfelelő osztályban játszik.(ne tedd túl magasra a mércét, sztem blsz 3-4 bőven jó)

Ha találtál, kimehetsz vedd fel a kapcsolatot, hívni fognak edzésre,stb.

Úgyis mindenhova keresnek embert, mert ezen a szinten még te is lehetsz Messi féle tehetség.

BLSZ toborzó facebook oldalát ajánlom még figyelmedbe, kiírod, mit óhajtasz, kapni fogsz ajánlatot, én is így találtam csapatot.

Sok szerencsét!

19/F

2019. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!