Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mivel tömjem ki a gatyámat?

Mivel tömjem ki a gatyámat?

Figyelt kérdés
Szoktunk focizni ismerőseimmel, és kapus szoktam lenni, mert egyrészről nincs labdaérzékem és nem tudok cselezni, meg sokkal jobban tetszik az a poszt, mint a mezőnyjátékos.A labdától se félek, beleállnék bármilyen lövésbe, de félek, hogy a tökömet lövik meg, és gyakran ösztönösen felhúzom az egyik lábam és kicsit oldalra fordulok. Nem mindig, de a közeli középmagas lövéseknél előfordul. Ebből jó pár esetben született már gól, ezért kéne valami, ami magabiztosságot ad, hogy lőhetik a farkam, nem számít. Szuszpenzorra nem szeretnék pénzt kiadni, az felesleges, de ha kitömném az alsógatyám nem kevés pzs-vel, vagy gézzel, szerintetek használna?
2010. júl. 4. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél Liberót...
2010. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz, csak hamar befülledne a pícsám.
2010. júl. 4. 13:18
 3/8 anonim válasza:

A pzs meg ezek biztos nem fog használni, max biztonságérzetet ad, de ha mégis ott találnak el az nagyon gázos lett.


Találtam egy oldalt.


[link]


Szerintem gondolkodj el ezen a megoldáson.:)

2010. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
xD loOL :D Egyszer néztem egy foci meccset,és pont az a srác volt a kapus,aki bejött nekem. Hát nem kicsit tökön kapták,szegény alig bírt menni...
2010. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én ha kapuba vagyok bízok a szencsébe meg a reflexeimbe, nekem a fejelések a gyengéim:DDDD
2010. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na szóval!Ez benne van a pakliban ha védesz fecske gatyát viselj ez tompítja az ütést!Semmivel nem kell kitömni hanem gyakorolni kell edzésen az ilyen lövésekt a társaddal és ösztönösen meg fog rögzülni benned,olyan lesz mint a legördülés vagy mikor mellre fogod a labdát!remélem tudtam segíteni
2010. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani, de így az elmondásaid alapján... Biztos, hogy a foci a neked való sport?
2010. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A haverjaimmal azért csak focizhatok.
2010. júl. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!