Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem lehet inkább bevalla...

Miért nem lehet inkább bevallani, hogy a magyarok nem értenek a professzionális focihoz, ahelyett, hogy külföldi játékosok szerepelnek?

Figyelt kérdés
Nem felesleges erőltetni a külföldiekkel játszatott "magyar" focit? Ha ez nem az erősségünk el kellene fogadni és olyan sportot támogatni, amiben a hazaiak is kimagaslóak.
2019. ápr. 7. 07:02
 1/3 anonim válasza:
Mert a magyar a futball attya.
2019. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A foci jó bevételforrás lenne az országnak, ha olyan színvonalú foci lenne itt, mint Olaszországban vagy Angliában. Viszont tényleg úgy látszik, hogy a magyarok közt kevés a tehetség.


Amúgy én se értem ezt, én ultimátumot adnék a magyar focikának: Vagy egyre jobb eredményeket hoznak össze vagy állami támogatásnak vége. Mint az egyetemen: ha bénán tanulsz akkor az állam bácsi nem fizeti tovább a tanulmányaid. Ez szerintem így lenne korrekt a sportban is.

2019. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezen már az angolok is elgondolkodtak szerintem.

[link]

2019. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!