Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Labdajátékok

A kérdés

Floorball trükkök, bevált taktikák?

Most kezdtem el játszani dèlutánonkènt, de nem tudok ráèrezni. Kapusnak egy kicsit jobb vagyok mint játèkosnak, de játszani is szoktam. Mi az amire figyelnem kell, hogy jobb legyek? Esetleg bevált taktikák, trükkök, cselek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: trükk, floorball, csel, csapat, ütő, labda

ápr. 15. 18:08  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan aki floorballozik és már tudja esetleg, hogy indulnak az idei diákolimpián?
Hogyan ès hol tudok támogatókat szerezni?
Tudtok Budapesten olyan floorball/innebandy csapatot, akik foglalkoznak kezdőkkel?
Floorball Miskolcon?
Hogyan jelentkezhetek sportegyesületbe? (többi lent)
Hol tudok zorrós floorball ütőfejet venni? Linlet is küldhettek

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Labdajátékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!