Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Liverpool- Barcelona. Tényleg...

Liverpool- Barcelona. Tényleg csak ennyire voltak képesek a katalánok? Hmm.

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik
2019. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon gyengék voltak. És mintha nem is rázta volna meg őket annyira, hogy ekkora előnyről kiesnek. Elaludni szögletnél, amikor egyenlő az állás?
2019. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,ha nem e volt bunda.
2019. máj. 8. 00:01
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem is fura. az idei blben rengeteg meglepetes volt, a juventus tuvabbjutasa az atletico ellen is kb csodaszamba ment. szoval en is elegge gondolkodok, h mi van ha igy akartak erdekesebbe tenni a blt? de persze ez korant sem biztos
2019. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen bunda? xD Ne a magyar meccsekből indulj ki...ezeknek a Barca játékosonak az egekben van a fizetése, főleg Messinek, nem hiszem hogy rávannak szorulva a pénzre, fontosabb hogy inkább BL-t nyerjenek.
2019. máj. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Hagyjuk már a bundát, ez hülyeség. A Barca pont ugyanúgy esett ki tavaly a Roma ellen is, ugyanaz a kilátástalan játék és nem tudták az előnyüket megtartani. Biztos azt is azért csinálták hogy érdekesebb legyen a BL, azért ejtettek ki egy Barcát akire kb 10x annyi ember kíváncsi, egy Romával szemben.
2019. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dickharta ***** válasza:
amíg a fő mezszponzorok a bet at home,meg nálunk a tippmix,addig nyugodtan el lehet gondolkodni a bundán szerintem. már megnyerték a spanyol bajnokságot,eddig 86 gólnál tartanak,míg a realnak 60 valamennyije van,aztán nem tudnak szaros egy gólt rúgni?? meg voltak ijedve,mi?
2019. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ráférne a bl-re, hogy érdekesebb legyen !

Mindig ugyanazok az arab pénzből pénzelt csapatok jutnak a döntőbe !!!


A Barca stílusát amúgy is nagyon unom már !

2019. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem volt bunda!


Hajrá Liverpool !!!!!

2019. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bunda! Nevetséges aki azt hiszi hogy érdekesebb legye a bl emiatt bundáznak. A Barca idegenben nem a legjobb 3:0 bizony jó nagy előnyt jelent, most mégsem volt elég. Mint ahogy tavaly a Róma ellen sem a 4:1. Persze nyilván a fogadásoknál nagyobb szorzó van ilyenkor a meglepetésekre de ezért felmerül az emberekbe a nagy odds miatt a bundagyanú is,de ez a bl-re nem jellemző. Színesebbnek nem lett színesebb se :D mert 2 angol játssza majd a döntőt is. Persze utóbbi még akkor nem volt tudható hogy az Ajax meccsen ki lesz a továbbjutó. Én inkább sokkal jobban éreztem bunda gyanúsak a 2017-be játszott bl visszavágót ahol a Psg 4:0-ás hazai siker után 6:1 -re kapott ki a Barcától jókora játékvezetői segédlettel. Aytekin bíró azóta el is tűnt a térképről. Na de vissza térve a Liv. Barca meccsre a Liverpool jobb volt ,eredményes is volt csere csatárokkal is. 4:0 és ennyi! Nem először történik meg és nem is utoljára. Sok jó csapat esett ki : Juventus,Psg,Man.City,Atl.Madrid vagy akár a Bayern stbi A kérdésre a válasz: Így van. Ennyire voltak képesek a katalánok Liverpool ellen és ezért szép és kiszámíthatatlan a BL.
2019. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!