Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rossz szurkoló lennék?

Rossz szurkoló lennék?

Figyelt kérdés
Az idei összes Liverpool meccset végignéztem, szurkoltam, kivéve a mait, szörnyen érzem magam, sosem leszek képes több meccset megnézni
2019. máj. 8. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
XD hat ez szivas. de ha megnyugtat, nalam pont most romlott el a tv es en sem tudtam megnezni, pedig nagyon vartam ezt a talalkozot. szoval online kozvetitest neztem, de sajnos az nem az igazi
2019. máj. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy, megnézem a döntőt és több meccset már nem fogok nézni
2019. máj. 8. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy madár vagy. Miért nem nézted?
2019. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szurkolok senkinek, de követem rendszeresen a focit. Az idei BL-ben viszont több párharcnál is előfordult már, hogy csak ímmel-ámmal, vagy késve kapcsolódtam be a közvetítésbe, mert annyira lefutottnak éreztem előzetesen a visszavágót. Hát, így jártam én is.
2019. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nektek javaslom, hogy állítsátok be a telótokon hogy küldjön értesítést a meccsek alatt. Androidon a google appban be lehet ikszelni hogy mely csapatok, sportok érdekelnek, és notificationben mutatja mindig az aktuális állást ha épp játszik valaki akit követsz, és rezeg ha gól van. Így legalább 2-0-nál bekapcsolhattátok volna, és nem maradtok le az élményről teljesen
2019. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké #5, nekem így van, csak olyan helyen voltam ahol nem volt tv
2019. máj. 9. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!