Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippek a foci vb eredményekre?...

Tippek a foci vb eredményekre? A helyes válaszoló gratulációt kap!

Figyelt kérdés

1.Németország

2.Hollandia

3.Spanyolország

4.Uruguay


2010. júl. 6. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Spanyolokat nem verik meg a németek. A németeknek van egy fajta jó taktikájuk, a spanyolok viszont hihetetlen rugalmasan tudnak változtatni. Ha figyelnek a védelemre, jó esélyekkel indulnak :)
2010. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hiányzott az Uruguaynak Suarez..
2010. júl. 7. 08:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Spanyolország lesz a világbajnok, vagyis ma minden képen nyer Paul polip megmondta, most pisloghatnak Németországba :D
2010. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jaj az a polip 2008-ban német győzelmet jósolt és a spanyolok nyertek szóval most pont fordítva a spanyolokra tippelt, de a németek fognak nyerni! Egyébként elég nagy butaság, h egy polip mondja meg ki nyer az nyer aki jobban teljesít a pályán és szerintem most a németeknek nagyobb esélyük van erre! 2008-ban nem akartam belátni, h jobbak a spanyolok, de most ez egy teljesen kiegyenlített meccs lesz, mert a németek jobbak mint 2008-ban! Ha pedig megnyerik akkor Hollandiát is megverik! Jók a hollandok szeretem is őket, de ha Németország döntőben lesz akkor kikapnak!
2010. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a spanyolok európai csapatok ellen játszák az igazi focijukat, de eddig erre csak portugália ellen volt lehetőségük és őket meg is verték szép játékkal, németek ellen egészen máshogy fognak játszani mint most Paraguay ellen mert a dél-amerikai csapatok védekeznek és spanyolok meg nehezen támadnak 11 védekezo játékos ellen
2010. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nana! Németország nem győzi le a spanyolokat!!!!:P (legalábbis remélem xD)

Amúgy igen, tegnap télleg hiányzott Suarez :( Pedig én Uruguaynak drukkoltam...

2010. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hogy a francba kaptak ki a németek
2010. júl. 8. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!