Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Labdajátékok

A kérdés

Adidas stabil x-et 39es méretben tudnátok belinkelni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Adidas, cipő, 39es, kézilabda, kézilabdás cipő, női, uniszex, terem, teremcipő

jún. 2. 14:55  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adidas stabil x kézilabda cipőt lehet valahol kapni 38.5 vagy 39es méretben? Már sok helyen néztem de nem találtam :/.
Hol tudnék venni Juventus 16/17-es mezt, felnőtt méretben és elfogadható áron?
Tudnátok nekem olyan csajos, kutyás, cuki stb. képeket ajánlani (belinkelni) amelyek méretben megfelelnek arra hogy facebook háttér borítónak jók?
Piacon kaptam egy 1980s Adidas KH FÖRSTER S stoplis foci cipőt mennyiért tudnám eladni illetve kinek? Minimális használat jelei találhatóak rajta 46os méretben.
Hol tudok nike kobe 6t venni 44es meretben ebayen kivul?
Csapatkapitányi karszalagot szeretnék rendelni, de nem tudom melyik méretben kellene. Mennyi a junior és a senior mérete?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Labdajátékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!