Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A spanyol drukkerek miért...

A spanyol drukkerek miért gondolják azt, hogy mindenkinek a spanyolokat kell szeretnie?

Figyelt kérdés

Miért gondolják azt, hogy nem lehet más típusú focit (olyat mint a brazilt, de akkor már nem más, hanem jobb típusú) kedvelni? Miért gondolják azt, hogy az 1-0 hatalamas vereség, idézem "SZÉTKAPÁS"? Miért gondolják azt, hogy Müller lendülete nem lett volna elég egy egyenlítésre? Miért nem LÁTJÁK azt, hogy bizonyos tagok tényleg beképzeltek (most NEM Villara és Torresre gondolok, mert ők tényleg NAGY focisták)?

Miért gondolják azt, hogy a német focit játszó hollandokat SZÉTKAPJÁK (gondolom ismét az elrettentő, megszégyenítő, már-már öngyilkosságra ösztönző 1:0-ra gondolnak)?

Miért gondolják azt, hogy a németek nem érdemelték volna meg a döntőt (4:0 egy argentín csapat ellen SZÉTKAPÁS, 1:0 az semmi, azt is alig tudták megszerezni a spanyolok. Tény, hogy uralták a meccset, de akik uralnak egy meccset, azok eredményesek is, lásd Svájc-Spanyolország, ahol a spanyolok uralták a meccset, de a svájciak találtak egy gólt, de nem lehet azt mondani, hogy SZÉTKAPTÁK őket, pedig megszégyenítették a spanyolokat.) A VB-t kellene nézni, ez alapján meg nem mondhatjuk erős csapatnak Angliát, pedig nagyon sokan esélyesnek tartották. VB-n eddig Németország teljesített a legeredményesebben, a spanyolok ellen nem jött ki, sok minden közre játszhatott, de a spanyolok jobbak voltak. 4 év múlva meg a németek olyan tapasztalattal rendelkezhetnek, ami már az ő előnyükre válhat, bármi megtörténhet majd, de tény, hogy azt a meccset a spanyolok nyerték.

Ha pedig megnézzük, ez a spanyol csapat a spanyolok Arancsapata, nekik ez egy egyszeri kiugró eredmény, a németek már az elmúlt 100 évben elég erősek ahhoz, hogy megbízzanak a drukkereik bennük. Szlovákokat sem kell isteníteni, mert nekik ez egy egyszeri alkalom.

Azt viszont én is megmondom, hogy a spanyok az EB-n kiválóan játszottak, azt a döntőt nekik kellett megnyernie, viszont így van az embernek egy más érzése a VB-t illetően, hogy nem megérdemelten jutottak be, olyan, mint a protekció (CSAK NEM VOLT AZ), könnyű ellenfeleken mész át, hoggy aztán egy "kifáradt", illetve gyengébb klasszist megverj. De ez csak viszonytás, de azért Paraguayt nem lehet Angliához, Portugáliát meg Argentínához hasonlítani. A portugál csapatban C. Ronaldo az egyetlen, aki miatt a portugálok még az erős kategóriába tartoznak, és most Ronaldo sincs a legjobb formájában, tehát a portugál csapat egy eléggé középszerűnek mondható, míg az argentínoknak van egy Messijük, Tévezük, bár az előbbi Maradona miatt elég rosszul játszott.

A spanyol drukkerek miért gondolják azt, hogy a németek rosszul játszottak a VB-n? Mert olyan ellenfeleket vertek meg, akikhez hasonlóakkal a spanyolok nem találkoztak (Portugáliát azért nem sorolnám ide, mert az a SZÉTKAPÁS alapból lesgól volt, az angolok meg nem nevezhetőek klasszisoknak a németek részéről, viszont az argentínok igen.)?

Miért gondolják azt a spanyol drukkerek, hogy a németek önelégültek? Löw minden nyilatkozatában az ellenfelet dicséri? Mert Löw szerint az argentínok voltak a VB esélyesei? Mert Klosenak kellene 1 gól, amivel beérheti Ronaldot (ki nem akarná beelőzni minden idők legjobb játékosánat)? Mert azt nyilatkozzák, hogy a spanyolok ellen van esélyük? Mert azt nyilatkozzák, hogy a spanyolok csak papíron jobbak? Ez természetes, nem érdemes játékosként azt mondani odahaza, hogy el fogjuk veszíteni, nincs esélyünk.

Ennyi a kérdésem, viszont nem akarok fel és le pontozást senkinek a részéről, mert az egy eléggé gerinctelen dolog.


2010. júl. 9. 02:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Semmi kedvem végigolvasni a kérdést, és nem azért, mert lusta vagyok, vagy, mert nem tanultam meg általános iskola első osztályában olvasni, hanem azért, mert már a "cím" is bőven elég volt. Mi a f*szért kell ilyeneken filozofálgatni? Ha lepontoztak, hát, Istenem... Szerintem teljesen mindegy, hogy kinek hány szaros pontja van, gondolom, nem itt töltöd az egész napot. Én például spanyol szurkoló vagyok, és rohadtul nem érdekel, hogy ki mit szól ehez, vagy úgy egyáltalán a Spanyolokhoz. Én nekik drukkolok, más meg másnak. Nem azért van a Világbajnokság, hogy mindenki egy csapatot istenítsen, szóval hagyjuk az általánosítást, ha egy mód van rá...
2010. júl. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

sztem meg mindenki egy kicsit elfogult a saját csapatával..Én spanyolos vagyok,de nem akarom h.mindenki őket szeresse,szíved joga szeretni a saját csapatodat.De ezért BÁNTANI a másikat nem kell.Én is elismerem h.a néemetek sokáig remekeltek.De azon a bizonyos meccsen pont nem.Ez van..

Sok német-drukker szemét beszólásait olvastam tegnap is,csak mert nem nyert a csapata..Ez a játék.Tudni kell veszteni:S

2010. júl. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Szia a kérdés jó!!!

Igen a Németek ezt a meccset rontották el:( Ez van, ilyen az élet! Némrtország ezen a VB-n remekelt! Megérdemelték volna a döntőbe jutást! Remélem ezen a VB-n Klose rúg 1 gólt és beéri Ronaldot! 4 év múlva pedig ebből a Német válogatottból VB eélyes lesz! Müller 20 éves, minden bizonnyal ott lesz a következő EB-n és VB-n! Márpedig ha ott lesznek ezek a tehetségek akor már lesz tapasztalatuk és újúlt erővel állnak a kihívás elé!!! Az, hogy beképzeltek az 1 nagy hülyeség!!!!



Hajrá Klose! Rúgd be azt a gólt! Hajrá Németország! Meg lesz a bronz!!!!



11/L

2010. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van Coco-nak.Énis spanyol drukker vagyok mégsem szólom le a németeket mert bevallom nagyon durva amit csináltak az Argentínokkal.csak gratulálni tudok nekik és persze remélem meglesz nekik a bronz.

Remélem megverik a spanyolok a hollandokat.hajrá Spanyolország.

2010. júl. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Megjegyzésem csak annyi, hogy a hollandok örüljenek mert háromszor akkora lett a szurkolótáboruk mint ezelőtt. Mert ugyebár minden gyerekes német szurkoló csakazértis a hollandokkal fog tartani :D Ebben is látszik, hogy milyen dilis a társadalmunk!
2010. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én csak azért szurkolok a hollandoknak, mert megverték a brazilokat, ami valljuk be, nem kis teljesítmény, pedig az egyik kedvenc csapatom a brazil, de akkor a hollandok jobbak voltak, ráadásul németalföldiek, úgyhogy miért ne lehetne nekik szurkolni?

Van abban is igazság, amit coco mondott, de a kérdés kiírója, aki úgy indított, hogy a spanyolok szétkapták a németeket, az egy kissé elnézte a meccset, valószínűleg csak a gólt látta, 1 gólban meg csak a szerencse van, ha 2 gól lett volna, akkor azt mondanám, hogy szétkapták őket, de Puyol gólja se nem spanyolos gól, egyszerűen szerencse, amihez hasonlót a németek nem tudtak kialakítani.

2010. júl. 9. 10:23
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
"szétkapták"-->jó kis fordítás,lehet h.ennél sokkal szerényebben fogalmaztak a spanyolok...De a magyar újságíró így fordította:S
2010. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem cikk-fordítás volt az amiben a "szétkapás" szó szerepelt,akkor egy elvakult spanyol-drukker volt az aki így,kicsit hatásvadász módon fogalmazott.De attól még nem minden spanyol-drukker ilyen...:d

Amúgy annyiban volt igaza annak, aki ezt írta,h.abszolút kétségtelen volt a győzelem,nem hibás bírói döntés,vagy egyéb csalás miatt nyertek a spanyolok, hanem azért mert ott és akkor abban a 93 percben jobbak voltak..Szinte végig..Ez "csapás" lehetett az addig kitűnő formát hozó németeknek.

Ezzel együtt a németeknek abszolút kijárna minimum a bronz,hamár idáig eljutottak.Nagyszerű a csapatuk,sokra vihetik.:d

2010. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én még a 2 gólt se nevezném szétkapásnak! Szétkapás az amikor valaki 4 5 6 7 nullára ver meg valakit na az már gyalázat! A lényeg német drukker vagyok már 10 éve és én már elég sok mindent láttam sok döntőt elődöntőt játszottunk már, de mindig elbuktunk! Igazából én a spanyolokat már nagyon régóta nem szeretem kb azóta mióta elkezdtem focit nézni annak meg már 12 éve szal! De be kell látni eddig az eb-n és a vb-n is kiejtettek minket! De nem felejtem, h 2008-ban is csak egy góllal tudtak nyerni szóval itt arról, h szétverték meg legyalázták őket arról só sincs! Egyébként meg mióta német drukker vagyok azóta állandóan azt hallgatom, h ők milyen rosszak stb hiába nyernek meg bármilyen meccset, mert írtam már itt egy ilyet valaki így válaszol csak ne NÉMETORSZÁG!!!!!! van egy olyan érzésem, h az emberek a németeket még mindig kötik ahhoz a bizonyos dologhoz ami butaság sőt hülye aki így gondolja! De más véleményéhez nekem semmi közöm, de túlozni nem kell! És szétkapásról Német Argentin esetében volt szó nem pedig Német Spanyol téren!
2010. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most volt az hogy a Paul a polip választott és spanyol arany német bronz.ezt sorsolta.Eddig mindig bejött a jóslata remélem ezt is eltalálta(L)Espana(L)
2010. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!