Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Spanyol vs holland. Ki az...

Spanyol vs holland. Ki az esélyesebb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 10:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
11:50-es egyet értek veled..annyira megy az ellenségeskedés..az ilyen nem igazi szurkoló aki utálja és elhordja mindennek azt a csapatot plusz a szurkolóit akik elverték az ő kedvenceiket.szerintem
2010. júl. 11. 11:52
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Mondd már el, melyik kocsmába mentek öcsike.^^

Sokadik ilyen kérdés, és a sokadik hülye válasz. Hollandok? Szervezett játék? Uruguay kettőt bepakol nekik? Meg Szlovákia? A szervezett játék fogalma a védelemnél kezdődik. Olyan sajnos nincs a hollandoknál. Ellenben a spanyolok a nyolcaddöntő óta gólt sem kaptak, pedig játszottak azzal a német válogatottal is, aki 4-et rámolt be az angoloknak és az argentínoknak is. Plusz a világ jelenleg legjobb formájában lévő csatára is náluk van. Azt nem mondom, hogy nagy verés lesz, de az 1-0 szinte borítékolható. Viva Espana.

2010. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
ráadásul a hollandok csupa potya gólt tudhatnak be..véletlenek meg egy öngól is... a brazilokat is azért verték el mert elszállt az agyuk a gól után szal ők saját magukat verték el.és Iker..láttátok ugye hogy mit tud
2010. júl. 11. 11:55
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a spanyolok az esélyesebbek...
2010. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A hollandok érdemelnék jobban meg. A spanyolokat csak Villa viszi. AZ nem tetszik, h az a válogatott akit az EB-n szerettem az hogy tud ilyen unszimpatikusan játszani.

Dobálják magukat, színészkednek, ha vki hozzájuk ér 3bukfencet csinálnak. Csak 2ember miatt érdemelne aranyat, ez a csapat, mégpedíg Villa, Casillas.

2010. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

ahaahaa és az nem számít hogy a spanyolok egy szép kis les góllal tudtak csak bejutni a negyeddöntőbe????

hát dehogynem.nem érdemlik meg a győzelmet.



hajrá Hollandia!

2010. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát...a múltkori spanyol meccs gáz volt...de én akkor is a spanyolokkal vagyok


HAJRÁ SPANYOLOK!

2010. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mindent bele spanyolok !!!!!!!!!!!! , viszont a hollandok is nagyon jól játszanak :D
2010. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A spanyoloknak a németek elleni meccsen kívűl NEM volt normális meccsük.hollandok!
2010. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
HOLLANDIA<3
2010. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!