Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A felnőtt női jégkorcsolyával...

A felnőtt női jégkorcsolyával is lehet olyan hokis/hirtelen megállást csinálni?

Figyelt kérdés

Ilyen fajtára gondoltam:

[link]



2019. dec. 16. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kár :(
2019. dec. 16. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:

miért nem?

de igen. én is tudok.


mondjuk ezt ne vedd meg (remélem nem későn szólok) mert pocsék minőség. tessék elmenni egy szakboltba, és venni egy hobbi női "múkoris" pengéjű korcsolyát. tudom, hogy ez olcsóbb, de hidd el, a bokaszalagszakadás még mindig drágább, mint egy értelmes kori.

2019. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Megnyugtattál, nyugi nem ilyenem van :). Normálisat vettem, amilyet te írtál, ez csak egy hirtelen talált példa a neten. De kedves tőled :)


Reméltem, h lehet, mert idénre vettem, tavaly még olyan...az a másik fajta volt (nemtudom, h hogy írjam le, az a műanyag olyan, mint a gyerekkorcsolya, vagy valami olyasmi :) ), és azzal ment simán

2019. dec. 16. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:

jó, nem ilyened van, engem is megnyugtattál :) ez egy jó nap, mindenki megnyugtatódik.

igazából egy korinál trükkök szempontjából kezdő szinten nem számít annyit a korcsolya cipő része, bár a fűzős szerintem kényelmesebb és jobban tart... az előző pengéje milyen volt? elöl-hátul lekerekített, hátul kerek, elől recés, vagy ugyanilyen műkoris? csak ha előzőleg más volt, mint a mostani, legyél magaddal türelmes, idő kell mire átszoksz rá :)

2019. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Műkoris/elöl hátul lekerekített(azért írom így, mert mind2 volt már és mind2vel ment), de úgy olyan műanyag fogta hozzá, mint azoknál a nem bőr, hanem műanyag koriknál.
2019. dec. 17. 06:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak mikor még a műkörmös pengéjű volt, akkor még nem ment ez a hirtelen megállás, ezért kérdeztem, h lehet e
2019. dec. 17. 16:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Műkoris*
2019. dec. 17. 16:07
 9/10 anonim válasza:
persze. minden korival lelehet gyorsan fékezni, csak gyakorolni kell! ( én műkorizok )
2020. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta már egyszer kétszer sikerült :)
2020. jan. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!