Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ajánlott úgy műkorcsolyázni...

Ajánlott úgy műkorcsolyázni hogy 17 éves vagyok? (nem versenyszinten) Mikortól ajánlott elkezdeni? Volt aki később kezdte és versenyszinten folytatta?

Figyelt kérdés
17/l

2020. jan. 31. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
*Ajánlott úgy elkezdeni
2020. jan. 31. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hobbiból akkor csinálod amikor akarod, nincs korhatár, 40 évesen is lehet. De a versenyeknél a korhatárok miatt már csak a seniorban indulhatnál, ott pedig nem fogsz labdába rúgni azok mellett akik gyerekkoruk óta versenyeznek.
2020. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17 vagyok, és pont most kezdtem el :D

Persze még sehol se tartok, és tudom, hogy versenyezni se fogok, de ha nem ez a cél, szerintem egy nagyon jó hobbi.

Merrefelé laksz?

2020. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pest megye. Jó hallani hogy nem csak nekem jutott eszembe ilyen "későn" korizni kezdeni :D
2020. febr. 2. 14:51
 5/5 anonim válasza:
Esetleg ha találtatok olyan egyesületet Budapesten ahol lehet ilyen hobby szinten korizni meg tudjátok írni? Én még csak 14 vagyok de szerintem már nekem is bőven késő a versenyzőkhöz képest elkezdeni.
2020. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!