Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen rétegekben ajánlott a...

Milyen rétegekben ajánlott a téli futás?

Figyelt kérdés
Két aláöltözet (trikó, póló) fölé még mit érdemes felvenni 0-5°C között?

2020. jan. 10. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amiben TE nem izzadsz meg.

Ilyen idöben nekem böven elég póló, melegítöfölsö, megelegítönadrág (a vastagságra értem, természetesen lehet más nadrág meg felösrész is)- külön trikót nem veszek fel.

2020. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vékony, feszülős technikai futópólót veszek fel, rá megy egy futópulcsit, aminek cipzáros a nyaka, ennyi bőven elég. Meg tapadós "cicanacit", rá egy rövidgatyát. Emellé egy vékony futósapkát ha 0 fok körül van, meg kesztyűt. De 5 fokban már ezeket nem is veszem fel. Mondjuk ez is attól függ mennyire futsz intenzíven. Ha csak lassan kocogsz és nem melegedsz ki annyira, akkor lehet, hogy több réteg kell, meg persze egyénfüggő is ki mennyire fázós.
2020. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!