Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Késő megtanulnom korcsolyázni?...

Késő megtanulnom korcsolyázni? Bővebben is kifejtem:

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tavasz van, ettől függetlenül megkérdezem.


19/L


Maga a sima korcsolyázás mondhatni megy, tudok kanyarodni meg gyorsan menni, a fékezést még gyakorlom.


A műkorcsolyázás mindig is nagyon tetszett, és megakartam tanulni, de eddig olyan helyen laktunk, ahol nem volt jégpálya. Most viszont elköltöztünk, és a városban van jégpálya, szóval tudnék gyakorolni.


A félreértések elkerülése végett, nem a versenyekre gondoltam, azok sosem vonzottak és tudom hogy ahhoz már idős vagyok.


Inkább arra gondoltam, hogy mint hobby, menne-e így, hogy már 19 vagyok (januárban lettem).

55kg vagyok, az izmaimat is edzenem kellene.


Ezeket figyelembe véve van esély hogy megtanuljak hobby szinten műkorcsolyázni vagy inkább felejtsem el?


A jégpálya közelsége csak mégjobban vonz 😔


Lécci ne írjatok hülye válaszokat.


Köszi ⛸️



2020. márc. 11. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem késő, és ha budapesti vagy, pl. itt egy lehetőség:


[link]

2020. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nyugodtan elkezdheted nem keso !!!
2020. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Sikerült megtanulnod?Ha ez motivál,én most 22 évesen mérnöki szakon tanulom újra a középiskolai tananyagot
2021. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

/3/


A vírus miatt nem nyitották ki a pályát, csak a verseny sportolóknak, viszont kétsoros görkorizni elkezdtem, és már megy a Waltz ugrás, a hátra felé kanyarodás mindkét irányba, és az egy lábon siklás aminek nem tudom mi a neve, de közben felhuzod magad mellé a másik lábad.


Hamar elfáradok, de nagyon szeretem. Varrnom kellett rá korcsolya borítást, tudod olyan zokni szerűt hogy ne nyúzzam le teljesen...jesszus, amennyit esek xd


Hát sok sikert neked, ha nekem ment, neked is menni fog.

2021. júl. 2. 17:49
 5/5 anonim válasza:
100%
Gratulálok, hogy elérted a céljaidat!!
2022. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!