Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síeléshez a síoverál alá mit...

Síeléshez a síoverál alá mit kell felvenni? Érdemes-e több váltás síruhát magunkkal vinni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire vagy fázós! Lehet kapni síoverál alá való nadrágokat és hosszú ujjú pulcsikat. Nőknél jó megoldás a vastagabb harisnya vagy cicanadrág, és sízokni. Érdemes több váltás ruhát magatokkal vinni, mert gondolom nem szeretnél az esetleg átvizesedett ruhában lenni egész nap.
2008. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a sínadrágom alá egy fekete vastagharisnyát veszek meg egy sízoknit. Felülre meg egy jó meleg kötött pulcsit, aminek garbója is van:) Meg alá egy atlétát. Az a lényeg,hogy ne öltözz be nagyon, úgy legyél, hogy kényelmesen tudd mozgatni a tagjaidat. Plusz annyira nagyon melegen nem kell, mert mozogni fogsz. Én még sosem fáztam, pedig egyszer mínusz 20 fokban síeltem:)
2008. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Inkább öltözz kicsit lazábban és ha fázol arra az esetre legyen nálad plusz pulcsi. Én szoktam venni egy feszülős hosszúgatyát meg sízoknit, felülre légáteresztős poló, sípulcsi( az is feszül) és egy vastag kötött pulcsi meg kabát. De persze van, aki nem fázós.
2008. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csatlakozom az elozoekhez.... a sizokni mindenkeppenn fontos en van h neha 2ot is felveszek :P aztan lehet kapni sportboltokban direkt teli sportokhoz kifejlesztett also ruhat
2009. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én januárba vpétam síelni életemben először, tapasztalt síelökkel. Vastag volt a ruhám, mondta az edző nem kell alá harisnya sem, cicagatya sem, semmi :D (ezeket vittem, anyum nagyon aggódott értem) Kicsit féltem, hogy majd fázom, de persze semmi baj nem volt. Elég volt a ruha, de lehet másnak alá kell venni egy harisnyát, de mást tuti nem :D
2010. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én most megyek harmadszor síelni, és nem szoktam nagyon beöltözni. cicanaci, sízokni. felülre változó. a kabátom nagyon meleg, volt, hogy csak egy póló volt alatta, néha volt egy vékony pulcsi is.. :)) mozogtam, és nem fáztam.
2012. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!