Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Sível vagy snowboarddal...

Sível vagy snowboarddal kezdenétek csúszni tanulni? Eplény jó hely tanulásra vagy máshova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Még sose volt se léc, se deszka a lábamon, de érdekel, milyen lehet csúszni. Most a COVID miatt eléggé limitáltak a szabadidős programok, de úgy hallottam, hogy a belföldi síelés nincs betiltva. Érdemes szerintetek első élményként elmenni mondjuk Eplénybe és beiratkozni egy oktatásra? És ha igen, akkor sí vagy snowboard? Esetleg mindkettő? Vagy az már túl sok lenne abszolút kezdőként? Illetve számít-e, hogy havon csúszik-e az ember először vagy ennyire kezdőként tökéletes valamelyik műanyag tanpálya is Budapesten első szárnypróbálgatásként, hogy egyáltalán el tudjam dönteni, való-e nekem ez a sport?
2020. dec. 7. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Ha gordeszkáztál akkor snowboard, egyébként síléc
2020. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is inkább síléc.


Nem muszáj rögtön Eplényben kezdeni - ha kivárod, hogy essen hó, akkor kölcsönkérsz haveroktól felszerelést, vagy bérelsz egy napra. És valami lankás domboldalban kipróbálhatod.

2020. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!