Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hova érdemes elmenni snowboard...

Hova érdemes elmenni snowboardozni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék elmenni valamikor snowboardozni, de nem tudom, hogy hova hova érdemes elmenni és, hogy mennyibe kerülne 2nap vagy 1 hét. Magyarországon és romániába gondoltam, snowboard bérléssel együtt.

2018. dec. 21. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem fog működni szerintem...

Keress olyat aki már régebb óta boardozik és tud neked segíteni. Magyarországon ahol ennek sem múltja sem jelene nincs, nem igazán egyszerű egyedül elkezdeni. Nem lehetetlen de nehéz a fontos infókat összekaparni. Másik meg az anyagi oldala, ha boardot meg bakancsok bérelsz is, még akkor is kell saját ruha, sisak, szemüveg, kesztyű, aláöltözet, stb...

Tanár okvetlen, de legalább mint írtam egy olyan ember aki tud tanítani, tipppeket adni. Youtube-ról is sokat lehet tanulni de főleg angol nyelvűek a jó oktató videók. Ha olyan ember vagy aki semmit nem ad fel könnyen, akkor kezdj bele szerintem mert nagyon jó hobbi. Ha nem ilyen vagy, akkor bele se kezdj. 1-2 hét alatt nem fogsz megtanulni.

Anyagi oldala: ruha kb használtan össze tudod szedni egy olyan 80E forintból.

Board bérlés plussz napijegy Magyarországon szerintem kijön 12E ből.

Viszont ha komolyan gondolod akkor vegyél és ne bérelj már az elejétől fogva. De tudnod kell milyen board kell neked, milyen méret milyen forma. Kezdőnek én egy rocker formát mondanék, vagy flat-et!

2018. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!