Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Kezdo leszek hokiban. Mit...

Kezdo leszek hokiban. Mit csinaljak? Tudok korizni tudok utot fogni Loni annyira nem tudok. Menyek amator hokira? Vagy rogton egy egyesuletbe? Adnak ott felszerelest? Mennyibe kerul egy honap? Bocsanat hogy yen sok a kerdes!!!

Figyelt kérdés
Meg köszönöm elore is aki veszi a faradsagot es leirja:)
2021. márc. 31. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne itt kerdezz, szerintem ig talalsz itt hokist
2021. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem nincs ig
2021. ápr. 1. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Vmiert elirta, ig helyett nem
2021. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De pls valaki valaszoljon nagyon fontos ez szamomra mert amikor kinyitnak rogton mennek:(
2021. ápr. 1. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kori tudás mindenképpen előny, az ütőfogás úgyis jön magától, az egyesületeknek nézz utána a legtöbb helyen sajnos nincsen amatőr csapat, viszont létezik amatőr liga azoknak a csapatoknak legtöbbször edzője is van, mindenképp ilyet keress ne csak baráti hobbi csapatot! A felszerelést sehol nem adják ha szerencséd van leendő csapattársaidnak akad eladó az olcsóbb mint az új. A havidíj egyesület/csapat függő általában a jégbérlés díját kell szétdobni. Remélem tudtam segíteni! :)
2021. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NAAGyon köszönöm :))))
2021. ápr. 23. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!