Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hol tudok műkorcsolyát nézni?

Hol tudok műkorcsolyát nézni?

Figyelt kérdés
Még új vagyok a műkorcsolyás dolgokban, de nagyon megtetszett. Szeretném nézni tv-ben vagy az interneten csak nem tudom, hogy hol lehet. Hol és mikor lehet/tudok nézni műkorcsolyát? (Mind1 hogy tv-ben/vagy interneten)

2021. aug. 10. 22:09
 1/4 anonim válasza:

Youtube-on

icedance, figure skating vagy nevekkel

2021. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
plusz az ISU (international skating union) csinál liveokat a főbb eventekről a youtube-ján. meg videók is vannak fenn sok.
2021. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. aug. 12. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Először a wikipédia oldalán nézd meg szerintem, melyik verseny mikor van. teljes lista: [link]

A nagyobb versenyeket közvetíti az M4 Sport Magyarországon (vagy ritkán TV-ben, vagy az M4 Sporton élő streamen a honlapjukon). Ilyen nagyobb versenyek: Grand Prix sorozat, Európa-bajnokság, Négy kontinens bajnokság, Olimpia, világbajnokság.

Az ISU (Nemzetközi korcsolyázó szövetség) Youtube-on szokta adni élőben a nagy versenyeket, de itthon le vannak tiltva, mert az M4 Sport-nak közvetítési joga van (csak VPN-nel érhető el itthon). Kisebb nemzetközi versenyeket a Youtube-n adnak le sokszor (például Golden Spin Zágrábban december elején biztos megy majd élőben).

Ha van Eurosportod, ők is szokták közvetíteni a nagyobb versenyeket, de nem mindegyiket ők se.

Vannak orosz és kínai élő streamelős oldalak is, pl. ez a kínai (megbízható!) oldal mindig szokott streamelni nagyobb versenyeket: [link]

Ha van kérdésed, szólj és válaszolok.

2021. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!