Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síelés vagy snowboard a jobb?...

Síelés vagy snowboard a jobb? Miért?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem lehet megmondani, melyik a jobb, kinek melyik.

Én a snowboard-ot nem próbáltam, nem is szeretném, tőlem idegen az oldalt havon csúszás, nem érezném magamat elég stabilnak, ugyanígy hasonlóan gördeszkázni sem tudnék. Síelni viszont tudok, így nekem az a jobb.

2022. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pongi57 ***** válasza:
100%
Igazat adok az 1. válaszolónak. Kinek mi jön be jobban. Ha ez felmerül kérdésként, akkor próbáld ki mindkettőt és dönts saját ízlésed szerint. Én is csak síelni tanultam meg, azt szeretem, nem vágyom a snowboardra, de attól még valószínűleg jó.
2022. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek az előttem szólókkal, én is csak síelni tanultam meg, snowboard sosem próbáltam, de többször jutott már eszembe síelés közben is, hogy milyen lehet vajon, és arra rájöttem, ami miatt most mindezt írom, hogy nagyon más, sőt, pont egymás ellentéte, hiszen síelés közben a két láb független egymástól, ugye, ami egyszerre előny és hátrány is, snowboardozásnál meg, ugye, pont hogy össze van kötve vagy fogva a két láb és szerintem amúgy az esés is több vagy alapértelmezettebb, mint síelés közben, de persze attól még lehet az is jó móka, de annyira más lehet összekötött lábakkal, hogy engem a zsákban ugrálásra emlékeztet a snowboard... :)


Attól még persze kipróbálnám, megtanulnám, de szerintem kontrollálni is nehezebb, mint a sít, de ezt persze csak azért írom, mert tényleg sosem próbáltam snowboardozni, csak sokat elmélkedtem már ezen...


Érdekes lehet azoknak, akik mindkét sportot egyenlő szinten nyomják, hogy vajon ők milyen különbséget élnek meg vagy milyen tapasztalatot osztanának meg.

2022. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
En 10 éve, 8 éves korom óta sielek, és 3 éve tanultam meg snowboardozni, azóta csakis snowboardozok, imadoom!! Nekem jobban bejon mint a síelés. Húgom is tud snowboardozni de o nem szereti annyira mint a síelést, és anyáék is inkább sielnek, szóval csak én snowboardozok telente. De teljesen más, én mindig is oda voltam az extrém sportokert:)
2022. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig síeltem általánosban meg gimi elején, szerettem, de mindig ki akartam próbálni a boardot. Onnantól fogva nem állok már többet lécre, annyira király. Sokkal jobban szeretem, mint a sílécet, annak ellenére is hogy nem túl egyszerű megtanulni meg szépeket lehet zakózni. Bár én gördeszkázni is szeretek szóval lehet ezért is jön be jobban a board meg a trükkök vele.
2022. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nu, ez az, kérdező, figyu, megvan a különbség: a sí úri sport, mert drága, a snowboard meg szintén az, de mellé még extrémsportnak is számít! :) Ez a különbség a kettő között! :) Kinek mi jön be, ízlés kérdése!
2022. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!