Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Snowboardozni mennyi idő...

Hehe boy kérdése:

Snowboardozni mennyi idő megtanulni?

Figyelt kérdés
Például ilyen kék piros vagy hogy eplényben le tudjak menni az összes pályán? És síelni meg gördeszkázni tudok rendesen, nemtudom ez számít-e valamennyit.Még annyi hogy a bátyám tud snowboardozni szóval ő tudna oktatni.

2022. jan. 26. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Oktató nélkül tanultam fokozatosan.

Első nap csak a gyerekpályán bugdácsoltam, nehezen ment senki nem tanított. Aztán masodszorra már szépen lecsusztam, számolj vele, hogy elég sokat fogsz esni. Harmadszorra tehát harmadik napon már felmentem a meredekebb közepesen nehéz pályára is. Azóta most voltunk ötödször már elfogadhatóan megy de még néha így is elesek.


Snowboardozásnal a legnagyobb probléma a felvonó. A csákányos a legrosszabb azt inkább ki sem próbáltam a tányéros mar egy fokkal jobb de nehéz lesz megtanulni, hogy ne ess le rola ha erősen megránt. Még most, hogy már ötször voltam még így is néha leesek elvesztem az egyensúlyt az elején volt, hogy út közben is leestem róla.

Síelőknek lettek ezek kitalálva.

A felvonoval voltak a legnagyobb gondjaim.

Aztán próbáltuk már az üléses felvonót ahol az egyik lábamon volt csak bekötve a deszka azt hittem úgy már nem lesz baj de ahogy felértünk ott is elestem mivel menni kellett előre egyik lábammal bekötve meg csúsztam össze vissza. Aztán már rájöttünk, hogyha beülök a szélére akkor csak simán oldalra allok és lesetalok. De úgy is volt, hogy levettem es a kezemben vittem fel a snowboardot.


Meredekebb lejtőhöz kell 3-4 alkalom / nap aztán a felvonóval meg szerencse kérdése mikor dob le.

2022. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. febr. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!