Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy fűzzem be magamnak...

Hogy fűzzem be magamnak szorosan a korcsolyámat?

Figyelt kérdés
A baj az hogy csak minimálisan tudom magamnak megszorítani és arra lennék kíváncsi hogy valahogy megcsinálhatnám magamnak szorosra?Vagy kérjek meg valakit a családomból hogy segítsen?
2022. szept. 9. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem megy egyedül vegyél ilyet [link]

Dunsztom sincs mi a magyar neve 🙁

Egyébként nagyon szorosra nem kell bekötni a korit, akkor olyan érzésed lesz, mintha satuba szorították volna a lábad.

2022. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet amúgy 12 éve korizok eddig sikerült szorosra befűzni az Edea korikat de mlst jacksont vettünk és ezt se én nem bírom se a családból senki.Egyébként az egyik koris társam is kölcsön adott egy ilyet de ezzel se megy valami könnyen.Holnap szerintem mégkérem az egyik edzőmet hogy segítsen.❤️❤️
2022. szept. 10. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:
És magyarul valami szorító kampó vagy mi a neve😇
2022. szept. 10. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg vegyél Edea cipőfűzőt, nekem Grafom van, de Edea cipőfűzőt használok, mert az jobb. A régi Graftól állandóan volt egy kisebb seb a kezemen.

Szorító kampó, jó tudni, köszi 😊

2022. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!