Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogy lehet megoldani azt,...

Hogy lehet megoldani azt, hogy egy jégkorcsolyacipő minél kevésbé csússzon?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy barátnőm mindenképp jönni szeretne velem jégkorizni, de az én egyensúlyérzékemet hagyjuk. Inkább gyökkettővel elsétálgatok a pályán de minél kisebb eséllyel essek el, stb. Már többször próbáltam, biztosan nem fogok jól megtanulni korcsolyázni. A kedvéért felmegyek a pályára, de kéne olyan korcsolya, aminek úgy van megoldva az éle, hogy minél kevésbé csússzon.

#jégkorcsolya #korcsolyacipő
2022. jún. 11. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
😳😳😳😳
2022. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérnék. :/

Szeretnék a kedvében járni, felmegyek a pályára, de az fontos, hogy ne legyen valami éles a cipő.

2022. jún. 11. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Az életlen korcsolya nem csúszik, tehát kérj kölcsön valakitől ilyat amit joidwje nem használt és már rozsdás
2022. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az életlen korcsolya sem segít semmit, mert az nem tart, tehát lényegében még nehezebb “egyensúlyozni” benne.
2022. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat Kedves Kérdező, de ne korit keress inkább. Legyen az, hogy inkább minel jobb az éle, mert akkor könnyebb irányítani.

Egy hasonlattal: életlen késsel sem lehet dolgozni, sőt azzal még pont hogy az ujjadat lehet elvágni...


Ha nagyon félsz, akkor kölcsönözzetek a pályára egy ilyen segédeszköszt.

Nem tudom, hogy hovavalósi vagy, de nálunk a pályán hordókat lehet bérelni (igaz kicsiknek), és arra ha ráhajolsz, akkor könnyebb menni, mert ugye az kiegyensúlypz a hordó...

Ezzel csak az a baj, hogy kicsiknek van (és kicsit furán nézhet ki).


Én öcsémmel rendszeresen használtuk (kb. én voltam 14, ő meg 13 amikor megtanultunk), és h"lyén néz ki, de marha bulis.


Meg ha segít, és mindketten benne vagytok.

Öcsém csinált olyan, hogy lehajolt, és én meg őt használtam hordónak.

Ő kanyarodott, én mag hajtottam. Nagyon sokat tud segíteni.

2022. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, párom érdi. Ez a hordó jó ötlet, utánanézek. Nem izgat hogy esetleg random idegenek röhögnek rajtam, lényeg hogy jól érezzük magunkat. :D
2022. szept. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!