Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hova érdemes menni síelni egy...

Hova érdemes menni síelni egy hétvégére?

Figyelt kérdés

Ha van, akkor pályaszállással, és ha lehet konkrét helyet légyszi!

Köszönöm

27/N



2023. jan. 8. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így azért eléggé nehéz. Tehát hogy rengeteg lehetőség van. Nemtudom milyen pályát szeretnétek, mik az elvárások, stb

Amit így látatlanba tudok ajánlani:

Donovaly (magyarul: Dóval) - Viszonylag közel van - Van kék pálya, van egy hosszabb piros pálya is

Jasná - Ez már picivel meszebb van, viszont ez egy Európai szinten is felső kategóriásnak számító síterep; Itt igazából rengeteg pálya, rengeteg lehetőség;

Tatranská Lomnica (Magyarul: Tátralomnic) - Ez is messzebb van kicsit, ez már a Magas-Tátra része; Itt ugyan nincs annyi pálya, mint Jasnán, de itt is meg tudja találni az ember azt a pályát, amire szüksége van. Ráadásul, itt van Közép-Európa legmeredekebb sípályája. +pont, hogy a sípályák a Lomnici-csúcs alatt vannak, ami nem egy utolsó látvány.

Még talán megemlíteném Štrbské plesot (Magyarul: Csorba-tó): Itt még ugyan nem voltam síelni, de ismerőseim dícsérték. Hasonló, mint Lomnic, csak talán kicsit rövidebb pályák vannak (legalábbis a ski map alapján így látom)

Remélem, hogy tudtam segíteni. Ha kérdésed van, akkor nyugodtan (Főleg a szlovákiai síközpontokat ismerem)

2023. jan. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2023. jan. 21. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most Ausztriában vagyok a Grosseck-en. Szerintem jó.
2023. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!