Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik decathlonos jégkorcsoly...

Melyik decathlonos jégkorcsolyát vegyem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, szeretnék egy új korcsolyát venni, mert a mostani nagyon töri a lábam.

A decathlonból vett valaki korcsolyát, van tapasztalata?

Én egész jól tudok görkorcsolyázni, már 5 éves korom óta. Apróbb trükköket is tudok, ezeket szeretném jégen is gyakorolni.

Ha valakinek van tapasztalata, vett már decathlonban korcsolyát, akkor nagyon megköszönném, ha leírná.



2023. jan. 13. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vettem, nem tudom milyen márkájú, de 15e ft körül volt, fekete fehér színű, 3 éve van meg, szerintem teljesen jó
2023. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rákerestem, oxelo márkájú amim van.

Van női verzióba is

2023. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb trükköket szeretnél csinálni akkor az oxelo kori nem teljesen jó hozzá, mivel könnyen hajlanak az oldalai és így ki mehet a bokád vagy rosszabb esetben akàr el is törhet. Nyilván ha csak csúszkálni akarsz benne akkor arra elmegy egynek.

De mondjuk egyik ismerősöm vett 26ezerért egy olyan korit ami kicsit keményebb. Ha érdekelne akkor a márkája Jackson Classic 500.Egyébként én műkoris vagyok és az oxelot amikor kezdtem korizni már megtapasztaltam..

Azóta már vettél korit?

2023. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 komolyan azt kérdezed, hogy ma este negyed 9 óta vett-e a kérdező körút?
2023. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*korit
2023. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok bocsánat nem néztem mikor írták ki😅😅
2023. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja oké, akkor megnyugodtam :D
2023. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!