Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Felnőtt fejjel is meg lehet...

Felnőtt fejjel is meg lehet tanulni korcsolyázni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 4. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
brr persze kor nem akadály csak ne tolószékben
2008. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is. Jobb kesobb, mint soha :):) sok-sikert!!
2008. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

miért ne lehetne?

meglehet, csak elszántság kérdése, ha a fejedbe veszed -senki sem fogja kiverni belőle :-)) hajrá

2008. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

persze, hogy meglehet:))

"Hisz jó pap holtig tanul":)))))

2008. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
93%
Ha van hozzá érzéked, meg amúgy a sportokhoz, akkor biztosan. Én sajna mindenben béna vagyok, úgyhogy a kori sem lett a kedvencem, csak szép lassan körbe-körbe a palánk mellett, és megállni is csak úgy tudok, ha nekimegyek. Persze lehet, hogy csak gyakorlat kérdése lenne...
2008. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
hát ha te fejjel akarsz akkor hajrá:D
2008. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Én felnőtt voltam, mikor először vettem a lábamra egysoros görkorit, s mégkésőbb sima korcsolyát. Semmi problémám nem volt:) Ha jó egyensúlyérzéked van, hamar jön a sikerélmény is.
2008. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%
jó, én 12 éves vagyok de 5 éve szinkrokorcsolyázom. bármiről kérdezhettek, én válaszolok rá, mert voltam már sok versenyen és legtöbbször dobogóra is állhattunk. Idén voltunk, Miskolcon, és Svájcban. Miskolon 3.-ak lettünk( kisebb csapat) 4.vagy5. lett a (nagyobb csapat). svájcban a kisebb cs. 1 lett, a nagyobb 7. lett. Én so-sok szerencsét+ patkót+négylevelű lóherét kívánok... ha bármi kérdés:olsenkutya@citromail.hu vagy kislulu12@freemail.hu
2008. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
97%
Szerezz magad mellé valakit, aki jól korizik, hogy legyen egy kis biztonságérzeted és ne félj az eséstől, a jég nem üt nagyot (a műkorcsolyázók is simán felpattannak hatalmas esések után). Kis bátorság és sok türelem kell hozzá és menni fog akárhány évesen. Hajrá :)
2008. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
96%
ez kortól szinte teljesen független jó persze azért az se mindedj h 35 évesen vagy 75 évesen akarsz meg tanulni de ha elszánt és kitartó valamint nem hátrálsz meg az első eséseknél akkor meg lehet tanulni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok sikert!!!!!
2009. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!