Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Suhajda Szilárd története ota...

Suhajda Szilárd története ota mindenki a hegymászás utan érdeklődik. Miert?

Figyelt kérdés

Nekem az az elméletem hogy rengetegen depressziós MO-n es ez az ismeretlen világ, egy kicsit kiszakitja az embereket. Elvagyodnak a valóságtól vagy nem is tudom. Mit gondoltok erről?

Ahogy nézem most mindenki hegymászás könyveket olvas, a tv ben is leadtak Az everestet. A magassagok es mélységes ma lesz. Szóval ez nem csak az én elméletem hogy mindenki érdeklődik most



#Everest #Hegymaszas
2023. jún. 4. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki? Én nem. Tehát nem mindenki.

Honnan szeded ezt a "mindenkit"? Mert a TV-ben leadtak egy filmet, amit leadtak már korábban is? Vagy mert megvesznek emberek olyan könyveket, amik nem most jelentek meg és vettek már évekkel ezelőtt is?

2023. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapvetően tetszenek a felvételek kietlen tájakról, régebben is rengeteg doksifilmet néztem a sarkkörről, most pedig az Everestről.

Lenyűgöző, ugyanakkor elborzasztó. Az ilyen tájakon kíméletlenül megnyilvánul a természet ereje, és az ember gyengesége.

2023. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
népbetegség valamin csámcaogni kell
2023. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én mennék mászni már holnap.Mindig is szerettem túrázni,de soha nem volt partnerem.Van benne valami csodálatos ha az ember feljut ilyen magasságokba.És bizony a mai világ totál arra halad h az emberek ki akarnak zökkenni belőle.
2023. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Elgondolkodok Szilárdon hogy milyen egy rohadt élete lehetett hogy egzotikus veszélyben talált boldogságot. Ezért érdekel azóta a hegymászás. Azelőtt elengedtem a fülem mellett, csak szia hogy vagytok stb, még a K2-ért sem gratuláltam neki annyira nem érdekelt mit csinál.
2023. jún. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindennel igy van. Legalabbis a sportokkal biztosan. Ha valami uj vagy kuoonleges sportban sikereket vagy majdnem sikereket erunk el a nagy semmibol, akkor hirtelen az a sport az erdeklodes kozpontjaba kerul. Nincs ebben semmi erthetetlen vagy kulonos. Most vonatkoztass el Suhajda Szilardtol es a hyegmaszastol. Mondok regebbi peldakat erthetobbeket:

Szertorna. Amikor van egy egy magyar olimpiai bajnok.mint volt Onodi Henrietta, vagy kesobb masok, akkor hirtelen felkapott lett...mindenki szertornazni akart.

Vagy mondjuk kepzeld el ha lenne egy magyar forma 1-es pilotank aki sorozatban nyerne lehetne magyar schumacher na jo oreg vagyok. Szoval akkor hidd el a videojatekos kiscsavok egy resze hirtelen mind mind forma 1-es sikereket sezretne. Es ha lenne esze a kormanynak a mindenkorinak, akkor hirtelen tamogatna is azt a sportot.

Most visszaterve Suhajda Szilardhoz. A tragediaja nagyot szolt a sajtoban (epp lehet uborkaszezon van mas szempontbol), es emiatt hirtelen mindenkinek volt egy kis ideje utanaolvasgatni, az ele rakott infokbol tajekpzodni es akar erdeklodni is kezdhet utana olyan, aki eddig nem tette.

De azt te se gondolhatod komolyan, hogy mindenki aki most ugy csinal mintha erdeklodne az valoban nekiall es vegul eletcelja lesz hogy ami Szilardnak vagy Erossnek nem sikerult az majd neki fog. Egyebkent meg szep lenne ha lenne kpztuk ilyen is, de az majd 10 ev mulva derul ki ha az illeto most nekikezd es 10 ev mulva kepes oxigen es serpak nelkul felmaszni es majd a visszaterese utan beszamol arrol, hogy 2023. 05.25en Szilard eltunese napjan dontott ugy, hogy o hegymaszo lesz es megdont minden eddigi magyar es egyeb hegymaszo rekordot.:-) Addigra meg mi ugyse fogjuk elhinni hogy azert tette...mert ugyse fogunk ra mar emlekezni.

2023. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most nem azt mondom hogy elérik azt amik ok vagy az a céljuk az embereknek. Hanem hogy érdeklődnek a témában illetve kivancsi lennék a maszotermekben mennyire ugrott meg a létszám. Mit gondolsz?
2023. jún. 6. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!