Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Bocs ez nem naon ide tartozik...

Bocs ez nem naon ide tartozik de hogy kell szedni az anabol szteroidot ha csak 100 szemet akarsz beszedni egy hónapba és utána leállni vele? Hogy csak egy havi kuárt csinálsz aztán nyomod tovább tisztán akk h kell szedni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sehogy mert ennek nincs értelme
2010. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy kell szedni h megfogod a 100 szemet odamész a wchez és lehúzod.:D én is lenyomtam anno egy ien kúrát arra volt jó hogy rájöjjek mekkora f.asz vok. feljött 8 kiló viz stb. ami utána le is csúszott. magyarul adtam egy pofont a májamnak meg a vesémnek de semmi haszna nem volt. hizni akarsz? tömegnövelő vagy fehérje+kreatin. minőségibb izom jön fel és nem fog tönkremenni a májad,veséd. milyen magas vagy? hány kiló? hány éves?
2010. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyeneknek tényleg nem ér semmit, mint az utolsó válaszoló meg a Kérdező.

Ehhez szakértelem kell, anélkül nem ajánlott senkinek.

100 szem az semmi, bár nem írtad milyen termékről van szó.


Amúgy, aki nem tökhülye, az azért ér el vele erdményt, mert elsősorban a nitrogén-visszatartást és a fehérjeszintézist növeli, vagyis az izmok ugyan olyan úton fejlődnek, mint természetes úton, csak gyorsabban és nagyobb mértékben.

A vízvisszatartás csak 1 mellékhatás, amit teljes mértékben ki lehet küszöbölni, bár -mivel bizonyos mértékig hasznos, nem feltétlenül kell vele foglalkozni.

(magas vérnyomás esetén igen !)

2010. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szakértelem igen. de nekem ebből a kérdésből az jön le hogy a kérdező még kezdő testépítő. nem hiszem h azért akar szteroidhoz nyúlni mer elérte a saját korlátait. én is hülye voltam. semmi pénzért nem csinálnám mégegyszer. senkinek nem ajánlom. oké h vki szakértő de akkor se csinálja sztem. többet árt mint használ.
2010. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk arról nem a szteroid tehet ha valaki hülye.Az szedje be aki ért hozzá.Be tudja zabálni azt az ipari mennyiségű fehérjét amit kell és vissza tudja állítani nagyjából a tesztótermelését.Aki erre nem képes pezcukorka rulz.

Persze ha valaki gyökér beszed 1 danabol kúrát segghülyén nem marad meg semmi akkor nem a koxot kell szidni.

2010. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
f.aszságot ne beszélj. senkinek sem való a szteroid. olyannak aki nem ért hozza olyannak meg főleg nem. aki ért hozzá annak is károsodik a mája, veséje stb max nem annyira.
2010. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na ebből látszik hogy TE beszélsz f*szságokat.Hagyd ezt a témát mert közöd nincs hozzá
2010. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és igen. egészséges dolog a szteroid! ki ne találd már h egészséges. ne próbáld megmagyarázni. gyógyszer b.aszki! akárhogy levezeted meg visszaállítod a tesztoszintedet.
2010. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

debil vagy?írtam hogy egészséges?De közel sem annyira káros mint amennyire a média szajkózza.

A vesét közvetlenül nem is károsítják mert a közelébe sem jutnak el.A májat csak a szemes károsítja és az esetleg akkor visszafordíthatatlan ha 1 évig nonstop szedem

2010. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy év?

A profik évi 12 hónapot szedik, 5x akkora dózisokat és sok-sok évig !

Aki egészséges, az nem lesz tőle beteg, de aki amúgy is beteg, annak veszélyes. Ezért kell(ene) orvosi ellenőrzés mellett használni, mint a profi testépítők.

60 év feletti aktív versenyzők vannak, makk egészségesek és több több évtizede koxolnak !

Reg Park 80 éves korában halt meg bőrrákban, élete végéig aktív volt.

Pedig a régi nagyok mögött még nem állt tudományos háttér.


Ennek ellenére azt mondom, akinek semmi fogalma az egészről, az ne használja, mert kárt tehet magában.

(Magyarul, aki béna az ne játszon késsel, mert megvágja magát)

Amúgy tudtátok, hogy a só is ugyanolyan veszélyes?

Ha megeszel 1 kiló sót, meghalsz....azt mégsincs betilva.

:-)

2010. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!