Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Bocs ez nem naon ide tartozik...

Bocs ez nem naon ide tartozik de hogy kell szedni az anabol szteroidot ha csak 100 szemet akarsz beszedni egy hónapba és utána leállni vele? Hogy csak egy havi kuárt csinálsz aztán nyomod tovább tisztán akk h kell szedni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én az 1 évvel a szemesre céloztam.Azzal általában felvezetnek a kúra első harmadában.
2010. okt. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
kössz szépen..De szerintem se olyan káros ahogy azt mondják .szedem az étrendkiegészítőt is Kreabomb ot szedek..am télleg kezdő vok csak egy fél éve gyurok de haverom 3 hónap allatt izmosabb lett anabollal mint én fél év alatt (és ő nem gyurt olyan keményen mint én ..Szoval akárki akármit is mond igaz h sok mellékhatása van d közel sem annyi amennyit mondanak róla
2010. okt. 22. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!