Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Budapestiek, jártok télen...

Budapestiek, jártok télen korcsolyázni a műjégre?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mennyien járnak a gyakoriról. Én szoktam oda járni, de sajnos nagyon sokan szoktak lenni. Esetleg ismertek hasonló, nagy és jó korcsolyapályát, jégpályát, ahol viszonylag normális áron, de kevesebb ember között lehet korcsolyázni?

Főleg Budapesten és vonzáskörzetében érdekel (főleg a Nyugati vonzáskörzet).



2023. okt. 4. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Szeretnék menni ebben a szezonban
Voltam már, de ebben a szezonban nem tervezek
Nem voltam, és nem is tervezek
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam valamikor régen, de akkor is sokan voltak. Más nagy pályát meg nem ismerek, kicsin nem szeretek korcsolyázni. Ha befagynak a tavak, megyek, de utoljára Balaton és Velencei tó régen fagyott be jól, pár éve a Mátrában voltam a Sás tón, amikor rendesen befagyott.
2023. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Bp-i, de előfordul, hogy felmegyünk.
2023. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Párszor el szoktunk nézni párommal vagy apukámmal, de mindig nagyon nagy a tömeg délután és kora este, amikor általában ráérünk. Hétköznap délelőttönként biztos ki lehet fogni olyan pillanatokat, amikor el lehet rendesen férni. Amúgy gyerekkoromban Óbudára is sokat jártunk, ahol volt egy pici ingyenes kori pálya, de nem tudom, az még szokott-e létezni, de az aranyos, hangulatos volt, úgy rémlik.
2023. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak az igazira😆.
2023. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!