Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Korcsolyázni késő elkezdeni?

Korcsolyázni késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem rég hagytam abba a sportomat, és így most nincs mit csinálnom:( Most azon godolkodok, hogy érdemes lenne e valami másféle sprotot, mert van sok mozgásigényem:D Na de az a lényeg, hogy nagyon tetszik a jégkorcsolya! Szerintem egy elképesztően szép sport, viszont így, hogy épphogy csak tudok menni egy kört a jégpályán, nem hinném, hogy tudnék versenyezni, ami nem is baj. Csak hogy mégis, szerintetek megérné, így 16 évesen belekezdeni? És ha igen, akkor hol?
2023. aug. 30. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem késtél el semmiről max az olimpiáról.Mondjuk a jégkorcsolya szezonális és nincsen lehetőség minden városban művelni kellene egy másik verzió is.
2023. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha hobbi szinten szeretnél korizni akkor egyáltalán nem késő. Jégkorongos múltamból adódóan elég jól korizok (mondjuk én 3 évesen kezdtem) így sok embert tanítottam már korcsolyázni. Ha elég kitartó vagy és élvezed a sportot akkor 1 év alatt simán eljuthatsz olyan dolgokig amit most profi szintnek gondolsz. Persze nem árt ha van valaki aki tud egy kicsit terelgetni, hogy mit csinálsz jól és min kéne javítani de enélkül is könnyen elsajátítható a tudás.
2023. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!