Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy teljes férfi síruházat?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem síeltem/snowboardoztam, szóval nem tudom milyen árkategória ez. Nézegettem síkabátokat, de elég nagy a szórás az árakban, ennyire nagy különbésgek vannak? Egyalátalán a kabáton, nadrágon kívül kell még valami speciális darab? Pl. a kabát alá?


A léceket nem számolnám bele, csak a ruha részét, plusz szemüveg, bakancs. Nem tudom ezekből milyen minőségi szintek vannak, de nyilván nem a leggyagyibbat szeretném, de nem is luxusmárkát.


A lényeg, hogy legyen jó minőségű, vízálló lehetőleg és ne szakadjon el 2 nap után pár eséstől.


Csak egy hozzávetőleges ársávot szeretnék.



dec. 10. 10:31
 1/7 anonim válasza:
500+/- 50 al alja!
dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha használtal kezdessz vagy bérelsz mert csillagos ég a vége.
dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha minden ujonnan veszel, 60k a bakancs 30 es 50 kozott a gatya es 30 es 150 kozott a kabat.
dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aláöltözőt lehetne még számolni és/vagy polárpulcsit
dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
20%
3. Ööö..., te, lapozz már a naptárodon...olyan 20+ évet! 2023 van!!!
dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lidlben most volt akciós aláöltözettel együtt. Jó minőségű, nyugodtan megveheted. Vegyél nagyon jó zoknit és azzal próbáld a bakit, nehogy szűk legyen. Ha nem vagy edzésben, csinálj szárazon félig guggolásokat (nem tudom, mi a neve), borzalmas izomlázat tud csinálni.
dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint az olcsóbb decathlonos cuccok is teljesen jók. Kezdetnek mindenképp. Havon elesve kevésbé szakad ki a ruha, mint mondjuk erdei túrán. Mondjuk én csak síelek, snowboardosok tudtommal többet esnek.
dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!