Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik a legolcsóbb magyar...

Melyik a legolcsóbb magyar síközpont,ahol lehet gyakorolni?

Figyelt kérdés
A párommal kiszeretnénk próbálni a síelést. Olyan Magyar síközpontot keresünk,ahol pár órát tudnánk gyakorolni és lehet felszerelést bérelni.
dec. 10. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én elsore oktatódombot javaslok. Az alapokat elsajátitani az első 5-6 alkalomra tökéletes. Utána lehet a többit rendes pályán, havon, drágán.

Az oktató fizetését meg úgysem ússzátok meg és jobban is jártok szárazföldivel. A síközpontokban olyan az oktatás hogy epphogy tudj csuszni mert ugye alapbol szert mesz. Alapok maradnak ki, fontos dolgokat nem mondanak el vagy csak nagyzolva. Míg egy jó oktatokozpontban kisdombon szuperul megtanitanak stabil alapokkal

(Tapasztalat)

dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

#1 engem rokonok tanítottak, első nap már a kék pályán estem/keltem mint a frontatona, 4. nap már elengedtek kiséret nélkül, havazásban. (Sportgastein)


Én a mélyvízben hiszek. :)

dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!