Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Nem értek hozzá, de Kangyal...

Nem értek hozzá, de Kangyal Balázst látva nem értem, hogy ilyen keskeny vállal, látszólag vékony izomzattal hogy tudott ennyire kiemelkedő (magyar) hokis lenni?

Figyelt kérdés
Persze, már idősebben látom, de mégis, mintha nem volna túl erős…

2023. febr. 4. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem értesz hozzá! A hokisok nem díjbírkózó/ testépítö alkatok, hanem normal, használható izömmal rendelkezö sportolók.
2023. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért általában igen erős alkatú emberek. Azt én is leírtam, hogy nem értek hozzá. De ne haragudj meg, mert így inkább dicséret volt.
2023. febr. 4. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 95-100kg kozott volt amikor aktivan csinalta, es nem is alacsony, de ezt neten le tudod csekkolni. Javaslom inkabb a regebbi kepeit nezd, mert sokat fogyott azota.
2023. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kangyal még védők között sem számított kicsinek, nem játszott NHLben ahol a 190cm 120+ kg az átlag hátvéd. A magyar játékosok kisebbek.

Így aztán lazán kiosztott pár sallert ha veszélyben érezte magát vagy a kapust:D

2023. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazatok van, a régebbi képeken azért látszik a tömeg. Csak most a tévében olyan keskenynek tűnik meg lóg rajta a zakó is, ami nem baj, mert egészségileg jobb a vékony alkat, ha már nem verekszik.
2023. febr. 4. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!