Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen talpbetétet ajánlotok...

Milyen talpbetétet ajánlotok jégkoronghoz lúdtalppal?

Figyelt kérdés

Egészen kiskorom óta a korcsolyázás és a jégkorong a szenvedélyem, de nagyon megnehezíti a dolgot, hogy lúdtalpas vagyok és kb fél óra után alig bírok állni a koriban. Leginkább azokhoz szól a kérdés akik hasonló problémával küzdenek/küzdöttek.

Van erre valami megoldás? Tudtok esetleg ajánlani talpbetétet ami kicsit enyhítené ezt?



jan. 3. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben elmennek olyan helyre ahol szemelyre szabottan sajat labhoz keszitenek betetet. Elmondos h koriba kene es megmondjak mit javasolnak es hogy tudod hasznalni meg melyik fajtát. Vagy pl elore fel is hivhatos oket. Ha bp akkor a sensitive ceget ajablom. Az akacfa utcaban megba dob utcaban voltak regen most nem tudom hol. Kb ok keszotsnek legolcsobban es legjobb minosegben egyedi talpbetetet. Minden tevekenyseghez mas anyagbol
jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Suerintem is az egyedi talpbetét lenne az ideális
jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!