Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen korcsolyát érdemes venni?

Milyen korcsolyát érdemes venni?

Figyelt kérdés

18/f vagyok, szeretnék egy saját korit, eddig mindig béreltem. Milyen márkát ajánlotok, mire kell odafigyelni? Évente 5-15 alkalommal használnám, nem vagyok egy nagy spíler úgyhogy lényegében csak köröznék vele a jégen - bár olyan jégkásakavarós farolást megtanulnék ha lenne kitől :D-

Túl olcsót nem szeretnék de túl drágát sem. 10-20 ezer forint lenne az ideális ( vagy már az is túl olcsó?).


Ezt találtam a neten:

[link]

ez akár jó is lenne?

Powerslideról annyit hallatom hogy görkorikban nem gyárt rosszakat-gondolom jégkoriban sem. Ez meg 20 ezerről van leárazva 10re... Nem utolsó sorban méret is van belőle ( 45-46-os a lábam) és jól néz ki -bár ez lehet kissé laikus érv:D


Sokan ajánlják a NikeBauert, de azokból is az olcsóbb lenne jó nekem, ami kb annyiba kerül mint ez, akció nélkül. Annyival jobb lenne egy árban?


2010. nov. 7. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Így kép alapján szerintem megvehető darab, nem tűnik ótvarnak.
2010. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

felejtős...korit, már ennyi idősen "örökre" veszed!

CSAK Bauer vagy CCM!

2010. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a roces nem rossz, bár lehet hogy drága
2010. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a 2. válaszoló mondja jól! :)
2010. nov. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!