Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Az, hogy lehet, hogy Vikersund...

Az, hogy lehet, hogy Vikersundban 97-98 km/h-ás sebességből nagyobbakat ugranak, mint Planicán 104-105km/h-ás sebességről?

Figyelt kérdés
A szél pedig nagyjából hasonló irányú, erősségű.
2011. márc. 17. 14:44
 1/4 bix ***** válasza:

más a pálya szerkezete? egyébként meg ha rendszeres néző vagy akkor tudod hogy a rámpa minősége, vagy minimális szél is iszonyat sokat befolyásol, nem véletlen hogy a beülőt is le fel mozgatják akármikor hogy kompenzálják a szél, a napsütés által "olvadó" vagy éppen "tömörödő" rámpa miatt fellépő különbségeket.


egyébként meg nem biztos hogy fokra ugyanakkora az érkező sánc, és még amiket felsoroltam

2011. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az elottem íro elég sok hulyeséget osszeírt... Azért mennek gyorsabban mert hosszabb a sánc. ennyi.
2011. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. kommentelőnek mondanám, hogy nem azt kérdeztem, hogy miért mennek gyorsabban, nyilván arra magamtól is rájöttem.

Az elsőtől kérdezném, hogy az érkező rámpa szögállása miben befolyásolja ezt a dolgot?

2011. márc. 18. 17:29
 4/4 ekeke válasza:
Ez komoly. Általános iskolát sikerült kijárni?
2011. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!