Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A fenekemből és a combomból...

A fenekemből és a combomból nem nagyon szeretnék le adni. De az úszó gumitól szeretnék megszabadulni! Ismertek itthoni jól bevált gyakorlatot?

Figyelt kérdés
Soha nem sportoltam.Szerencsés vagyok genetikát illetően.Ezt értem deréktól lefelé... Nem ragazkodom a súly csökkenéshez.DE A POCIM....!!! :(((
2011. aug. 11. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs... ha zsírt égetsz a tömeged is csökkenni fog. Ilyen, hogy formálódás nem létezik, vagy izomtömeget növelsz vagy zsírt adsz le.

Diétázz és végezz TELJES testes edzést.

2011. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 TOMAtm ***** válasza:

reménytelen vagy sajnálom.sportolni eddig se sportoltál,valszeg ezek után se fogsz.marad a fogyókúrás csodaszerekbe vetett vakbuzgó hit,amelyek persze nem használnak.aztán meg az esti nasik,mert neked már úgyis mind1.rajtad nem lehet segíteni.neked nem használ semmi.

Ha most egy kicsit felb*sztam az agyad,akkor induljál meg és fuss 5 kilómétert közben vegyél 3 paradicsomot meg egy 250grammos sovány túrót.mert az lesz a mai kajád.

2011. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként a karom és a lábaim vékonykák.. :( Úgy néz ki választanom kell?! :S
2011. aug. 12. 12:24
 5/13 anonim válasza:

Kedves felszólaló társak!


Ne törjük le a hölgyeményt a marhaságokkal. Természetesen VAN HELYI fogyás. Ha a hasadból akarsz fogyni akkor a következőket teheted:

-Felülések minden nap, kétnaponta egyre több (10,13,16...)

-Rostos ételeket kell enni (alma, körte gyümölcsök, zöldségek)

-Esetleg egy kis kocogás

-Sok-sok kerékpározás

2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ezek mellett persze semmit nem kell megvonnod magadtól. Csak mozogj le abból amit megeszel és egy kicsit mindig többet mozogj le. Nem 2 hét alatt de nagyon jó eredménnyel zárulhat a dolog. Persze ehhez kell, hogy legyen akaraterő!
2011. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! AZ UTOLSÓ.. MEGNYUGTATÓ!! Már mint az hogy nem kell éhen halnom. :))
2011. aug. 16. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már helyi fogyás? Hol olvastál ilyet? A felülés erősíti a hasat, de nem éget zsírt.


Éhen halnod nem kell, csak normális szálkásító étrendet követned megfelelő mennyiségű mozgással és súlyzós edzéssel.

2011. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Van helyi fogyás. Tudom mert én is súlyfelesleggel küzdöttem. Más részemmel nem volt gond csak a hasammal. Ugyanezt a dolgot betartva talán a többi részemről jött le 1-2 cm a hasamról 8. Lehet számolni. A mozgáshoz az energiát az ember az elfogyasztott táplálékból szerzi. Miután ezek a készletek elfogytak a vésztartalékhoz nyúl ami pediglen a zsírpárna szöveteiben keresendő. Mivel a nincsből nem tud energiát kinyerni (említette, hogy karja, lába vékonyka) így a test az első keze ügyébe akadó vésztartályhoz nyúl. A hasán lévő zsírpárnához. Dióhéjban ennyi.
2011. aug. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A hölgyemény nem Schwarzenegger akar lenni hanem fogyni akar. Nem kell 80-as kar hogy szép legyen. És nem olvastam hanem csináltam. NAGY különbség.
2011. aug. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!