Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Jó Síszemüveg Márkák?

Jó Síszemüveg Márkák?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok amik jól is néznek ki és nagyobb sportboltokban kaphatóak.(pl. hervis, intersport stb.)

max . 30 ezer ft.-ig.

Ja, és ha valaki tudná esetleg h merre lehet kapni adidas síszemüveget irja meg.


2011. aug. 30. 15:33
 1/8 anonim válasza:
91%
Max 30 ezer ft egy síszemüvegre? :O én vettem pár éve egy Scott(márkásnak számít) szemüveget néhány ezer forintért, jól is néz ki, és jó is! kiemeli a tájat, uv szűrős stb. nagyon puha szivacsa van, az évek során sem gyengült a minősége. erősen ajánlom! :)
2011. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BB30+ válasza:
24%

miért adnál ki ennyit egy szemüvegért? ennyire akarsz vergődni?


Ha már profi vagy és szarásig vagy akkor esetleg, de elég lesz neked egy pár ropis is, csak esztétikailag feleljen meg.


Többit költsd a családodra vagy a nődre!


bb

2011. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy jó márka-e de nekem Alpina van,és tökéletesen megfelel arra hogy síeljek benne.Már több mint 3 éve van meg és még mindig olyan mint újkorában.Bár minden télen csak egy hetet megyek síeli..13/L
2011. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dancsahan ***** válasza:
54%
Ahogy írták nagyon jó az alpihna nekem is olyan van de a head márkályú is kiváló
2011. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qaí ***** válasza:

nézd meg ezeket síeléshez 1 napszemüveg is jó ha nincs az a nagy havazás (illetve én jobban szeretem:)


[link]

2011. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Itt nézd meg: [link]


Én már 2 síszemüveget is vettem náluk.

2013. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó Oakley-ra nevezz be!
2016. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Uvex
2019. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!