Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Aki próbálta már a síelést és...

Aki próbálta már a síelést és nem jött be neki, annak mi nem tetszett benne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg:

1 nem szereti a hideget

2 nem szeret mozogni

3 rossz oktató

2011. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, e 3 közül valamelyik, nade melyik? :D
2011. szept. 28. 16:20
 3/7 anonim válasza:
nekem az egyik barátnőm kipróbálta, és azt mondta, hogy az rossz volt az oktató, mert nem tanítottak őket meg rendesen
2011. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lehet. Mondjuk én magamtól tanultam meg, neten néztem már videót, és amikor tavaly decemberben előszőr síeltem Eplényben, mintha síelve tudni születtem volna, nagyon király volt, az a nap volt életem nem egyik, hanem a legeslegjobb napja. :) :D Bár hozzátartozik, hogy előtte a kértünkben párszor lesiklottam már. Idén tervezem hogy visszamegyek és Ausztriába is szeretnék elutazni.
2011. okt. 10. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok esetben hiába jó az oktató, ha az illetőnek nincsenek meg az alapvető mozgáskoordinációs képességei. Akkor aztán lehet oktatni...

Vagy ha olyan fóbiái vannak amik megnehezítik az oktatást (sebességtől való félelem, instabilitástól való félelem, eleséstől való félelem)

Aki saját magától megtanul lábon maradni, csúszkálni, és a kezdeti nehézségek sem veszik el a kedvét, akkor annak már érdemes oktatásra menni, mert meg tud tanulni síelni

2011. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
HIDEG!
2011. okt. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
féltem, úgy mindentől... :) és nem volt jó a társaság. majd 3 év kihagyás, újra elmentem, és akkor is nagyon féltem :( de nagyon jó volt az oktató, segített, és nagyon sokat jelentett, hogy dicsért mikor ügyes voltam. :))
2012. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!