Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik sport a jobb?

Melyik sport a jobb?

Figyelt kérdés
A korcsolyázás vagy a evezés ? Melyiktől lesz szebb alakom ? 13/L
2011. okt. 26. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Capoeira.

Tudom, hogy semmi köze nincs az evezéshez és a korcsolyához, de a capoeirás csajoknak jó testük van! :)


A capoeira egy brazil táncos harcművészet.

http://www.youtube.com/watch?v=-BLX12sEFf4

http://www.youtube.com/watch?v=vwG7JwXtUSI

2011. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az evezés az nagyon jól szálkásít, és izmosít, de az vele a baj csajoknál h a melled nem lesz túl nagy és a hátad pedig nagyon széles lesz.

Én szinkronkorcsolyázom és nagyon élvezem, de műkorcsolyát is tudom ajánlani,főleg ha szereted a hideget és a kűrruhákat! Viszont itt és most mondom h a korizás nem éppen olcsó sport!

Mindkét sportnak megvannak az előnyei és a hátrányai is. :)

2011. okt. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. Az egyik inkább a felsőtestet erősíti, a másik meg inkább az alsót.
2011. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bazsi20 ***** válasza:

Szerintem először el kellene dönteni, hogy sportolni szeretnél, vagy jó alakot.


Amúgy pedig, nincs olyan, hogy jobb sport. Minden sport jó valamiért, mindegyik megvan a maga előnye/hátránya. És minden esetben mindenkinek magában kell eldöntenie, hogy melyik előny/hátrány mennyire fontos neki. És persze az adottságok is fontosak, illetve az, hogy kinek mihez van tehetsége (egy 155 centis 50 kilós srác pl. ne kezdjen el kalapácsot vetni, mert értelmetlen).


Ha sportolni szeretnél, akkor azt csináld amihez a leginkább kedved van.


Ha pedig jó alakot akarsz, akkor tessék elmenni futni heti 3-4 alkalommal :)

2011. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pilates
2011. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!