Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A városligeti műjégpálya...

A városligeti műjégpálya mikor nyit? (2011)

Figyelt kérdés
Csak egy oldalon találtam erről rövidke információt. Elvileg a Monster Fridge fesztivál előtti szerdán (nov.9) ingyenes jég lesz. Nem vagyok biztos, hogy ez megbízható info.
2011. nov. 7. 17:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
ez engem is érdekelne :)
2011. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tudom, de a Balatonon a régi kerítésünk oszlopai a 60-as évekbeli városligeti koripályának a hűtőcsövei voltak, tavaly cseréltük ki, mert elrozsdásodtak. ;D
2011. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sok segítség... :/
2011. nov. 8. 18:45
 4/14 anonim válasza:
Ez engem is érdekel, emeld majd ki!:)
2011. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én arra jártam azon a szerdán este, és valamennyi jég volt, de senki nem korizott rajta, igaz volt rajta egy kevés karcolás. Szerintem ha volt ingyen korizás, az csak a bennfenteseknek, vagy a versenyzőknek/fellépőknek lehetett, gyakorlás gyanánt.


A Fridge utáni hétfőn lett volna ingyenes korizás a Műjég megnyitóján, de valszeg ez is elmaradt, hiszen a pályát a kivitelező még mindig nem adta át.

2011. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A helyszínen megérdeklődtük, és heteken belül (tehát még az idén:) mindenképpen meg fog nyitni, de a legvalószínűbb a decemberi ötödikei hétfő, vagy kicsivel utána.

Az első napon (ha minden jól megy, akkor dec. 5 vagy 6) valóban ingyenes lesz.

2011. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ami a jeget illeti, már kész van, meg is lehet nézni (kívülről), és ez teljesen más alakú és méretű, mint amilyen a Fridge-n volt.

A Fridge-n négyszögletes és bekerítetlen pályák voltak az egész terület kisebbik részén, míg most a terület nagyobbik részén van a jég, lóversenypálya alakban, légpárnás kerítéssel. Nekem ez így nem teszik különben, no de majd a pályára lépve meglátjuk, hogy így milyen élmény..

Néhányan már koriznak is a Műjégen, ők biztosan ingyen tesztelhetik a pályát, de a közönség még nem mehet be.

2011. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért ovál alakú, mert gyorskorcsolyaversenyeket is rendeznek rajta, a rádióban mondták.
2011. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egyes sportágakban éppen ovális alakú pályán mozognak, attól még simán lehetne a jégpálya "faltól falig". Nekem úgy tűnik, itt inkább a spórolás volt a fő szempont.
2011. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ígyvan, valószinüleg megváltozott a pálya rendeltetése, különben nem ovál pálya lenne. Ettől csak összezsúfoltabb lesz, ha sokan csúsznak.
2011. dec. 2. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!