Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mikor nyit a városligeti...

Mikor nyit a városligeti műjégpálya?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már sok hasonló kérdés volt de hiába keresem google-ban, kidob rengeteg cikket és mindenhol mást írnak:(

A honlapjuk meg még mindig nem elérhető:(

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 12. 19:13
 1/9 Yingtáó válasza:
ez engem is nagyon érdekelne! Körbekérdezem a jégkorongos ismiket hátha tudnak vmit :)
2011. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
a google a barátod :D
2011. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Yingtáó válasza:
Kedves 18.43 as, ha kiadná a Google és nem eltolt, módosított időpontok lennének vagy működne a honlapjuk és nem fejlesztés alatt lenne, akkor nem lenne itt ez a kérdés sem. Nyilván az ehhez hasonló esetekre van ez az oldal. :)
2011. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan még ők maguk sem tudják, ezért nem hallani róla, és ha már tudni fogják hogy mikor nyitnak, biztosan "világgá" kürtölik majd..
2011. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megkérdeztük a helyszínen. Elvileg dec. ötödikén lesz a pálya átadása, és hatodikán indul a nagyüzem. Az első napon (nem tudom ötödikén vagy hatodikán) állítólag ingyenes lesz. Persze az időpont most is csúszhat tovább, ahogy eddig.


Mi tegnap bejutottunk a pályára egy biztonségi résnek

köszonhetően, és akár csúszhattunk is volna a már működő (csak a közönség előtt még zárt) pályán, ha lett volna nálunk kori.. De legalább első kézből kaptunk információt a várható nyitást illetően.


A Műjég weblapja eddig is elavult és hiányos volt különben, úgy látszik ezen még nem sikerült változtatniuk.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__teli-sportok__23..

2011. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Yingtáó válasza:
Köszi az infot :D
2011. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

December 6-án és 7-én még mindig semmi.

Már több, mint egy hete kész van a pálya.


A melegebb napok ellenére tükörjég van,

mondhatni ingyen hűtik a Városligetet.


Már nincsen tesztelés sem, senki nincs

a pályán, és a reflektorok sem égnek.


Már több, mint egy éve kellene hogy újra

korizhassunk rajta. Tipikus magyar sztori.

2011. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-én este megint fényárban koriztak néhányan, mint ahogyan egy hete is, de a közönség felé nyitásról továbbra sem tudni semmit.
2011. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Múlt héten már hokiztak is rajta, de palánk nélkül fárasztó lehetett..

És akkor azt mondták, hogy legkorábban e hét pénteken (dec. 16.) nyit meg, ha minden jól megy. Ha nem megy jól, akkor vmikor utána.

A kérdésre, hogy miért a késedelem, annyit mondtak, hogy a "politika".

A város és az ország büszkesége lehetne ez a pálya, de egyenlőre csak a szégyene.

2011. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!