Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Síeléshez muszáj tanfolyamot...

Síeléshez muszáj tanfolyamot végezni?

Figyelt kérdés
meg szeretnék tenulni sielni de nem szeretnék tanfolymot végez ni ezért kérdezem hugy kötelező e?
2011. nov. 14. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem!Magadtól is megtanulhatsz de oktatóval sokkal könnyebb!De mondom,magadtól is megtanulhatsz csak úgy sokkal nehezebb!
2011. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy van e érzéked hozzá. Ha van akkor nem kell se tanfolyam se senki, ráálsz, egy napot bénázol, aztán a másodiktól egész jól fog menni.
2011. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha bátran állsz neki, akkor egy napi esés-kelés után menni fog. Én is egy délután alatt tanultam meg, pedig még korcsolyázni sem tudtam. Snowboardhoz már két nap kellett meg az, hogy széttörjön a seggem.
2011. nov. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magam tanultam meg itthon a kertben, érzékem az van hozzá, nem oktatott senki, viszont rengeteg oktató videót néztem és olvastam cikkeket. Ha te sem akarsz oktatót, neked is ezt ajánlom, persze az esések elkerülhetetlenek, de ha a sok elméleti dolgot jól tudod alkalmazni a gyakorlatban, menni fog. A Síelők.hu-n van egy carving videósorozat, azt mindenképpen ajánlom, nekem rengeteget segített!
2011. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amit az előttem válaszolók leírtak, azokat fogadd meg, jó tanácsok. :) Nem vagyok profi síelő, egyszer síeltem életemben, de én soha többet. (Félek kicsit tőle, meg nem is vonz annyira.) De javaslom keress olyan részt első alkalmakkor, ahol nincs senki, mert nekem az oktatómat is sikerült elkaszálnom :DD
2011. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem muszály tanfolyamot végezni. Én egész kis korom óta síelek, édesapám tanított. Most már szebben síelek mint o, és nem a sebességet élvezem, hanem a freeride (ismeretlen teruleteket térképezel fel az nélkul, hogy rajta lene a térképen, a.k.a. szuz hó) adta adrenalint. Az uccsó idoben egy cseh bajnoknovel járunk síelni, az elég sok tippet ad. Persze sok fugg attól, hogy mennyi idos vagy. Ha jól szeretnél megtanulni síelni, ahhoz nem elég pár hét, hanem mondjuk egy évtized (ha csak télen jársz). 15/F
2011. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 qaí ***** válasza:

Hello


Van igazság abban, hogy nem kell feltétlenül oktató, de azt gondolom , hogy vannak dolgok amit nem fogsz tudni megtanulni magadtól, és előbb utóbb vkit meg kell hogy kérdezz.Én csak azt tudom ajánlani, hogy amíg megtanulod az alapokat kérd ki oktató segítségét, így biztos alapokkal neked is könnyebb dolgod lesz.

(23 éves síoktató)

2011. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!