Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Trespass kabátból melyik...

Trespass kabátból melyik lehet a mienk? Azt mondják, van síkabát és ami csak vízálló. A mienknek nincs igazán bélése, de az van a címkéjén, hogy víz-szélálló, szigetelt és bent reked a test melege a kabiban.

Figyelt kérdés
A kislányomnak (5 éves) van ilyen, és félek, hogy fázni fog benne. Most még talán nem, de ha jó kis mínuszok lesznek, vajon ráadhatom-e? A kislány azt mondja, h fázik benne, de lehet, h csak anyu beszélte bele, mert azt mondta, h milyen vékony dzsekit adok én a kicsire....Ja, a címke szerint ha kimosom, akkor is megtartja tulajdonságait.

2011. nov. 27. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy ma már viszonylag vékony anyagból is igen jó hőtartó képességűt tudnak készíteni, nem kell megijedni attól, hogy vékony.


Ettől még én elhinném a kislányodnak, hogy fázik, úgyhogy szerintem próbálj meg eggyel több pulóvert adni rá (persze ha eleve három van már rajta, akkor ez nem annyira jó megoldás). Aztán figyeld, hogy izzad vagy vacog, és legközelebb ennek függvényében adhatsz rá többet vagy kevesebbet.

2011. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm válaszod!

igen, szoktam ráadni kötött kardit a kabát alá. Hát, nem is tudom. Mikor levetkőztetem, nem olyan meleg a hasa, mint mondjuk a vastag kabátban...

szóval majd enyhébb időben, pl ha erős szél vagy eső van (azt írja a címke, viz és szélálló), akkor biztos nagyon jó lesz.

2011. dec. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!