Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Völki 320 energy hogyan...

Völki 320 energy hogyan tudnám kissebre venni a kötést?

Figyelt kérdés
Kölcsön kaptam, de kicsit nagyobbra van állítva a kötés a kelleténél ezért kissebre szeretném venni. Van rajta egy csavar egy lakat jellel, de kinyitottam és nem sikerült... valakinek ötlete?:)

2011. dec. 5. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem értesz hozzá(nem leszólásból mondom), kérj meg egy ismerősödet, aki meg tudja mutatni neked hogy kell, utána te is tudni fogod. És meg nagyon fontos, hogy a kioldási erejét is be kell állítani, mert ha esésnél nem csatolódik le a léc, könnyen a bokád/térded bánhatja.

Ha nem tudja senkid beállítani, a legjobb, hogy beviszed szakszervízbe, a saját érdekedben.

2011. dec. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hehe:D völki?:D völkl. bár régen én is mindig völkinek olvastam:D

kötésfüggő a dolog. de álalánosságban így néz ki: a hátsó kötést felpattintod, és a platninál (ahol a kötésrész csatlakozik a léchez) alul találsz egy kis fémpöcköt azt lenyomva tudod előre-hátra csúsztatni a kötést, rakd bele a sícipőt, és állítsd szorosra. az hátsó kötésen a léc vége felé néző csavarral azt állítod, hogy hány kilós ember fog síelni a léccel. látsz majd kicsi skálát, abban mozog a mutató, ha csavarod a csavart. ha kezdő vagy 5kilóval kisebbre állítsd, mint ahány kiló vagy, ha hardcore arc (szerintem nem:D) akkor 5-tel többre. orrkötésen a súlyt ugyanígy állítsd be, ott előrefelé néző nagy csavarral. ha bullshiteltem, és nem így működik a kötésed akkor bocsi, de nekem eddig minden lécemen kb ez volt a metódus

2011. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszii
2011. dec. 17. 11:35
 4/4 anonim válasza:
siker?
2011. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!