Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mennyibe kerül egy műkorcsolya...

Mennyibe kerül egy műkorcsolya edzés, illetve hozzá a balett órák?

Figyelt kérdés
egyáltalán szükséges hozzá a balett.. ezt csak hallottam valahol.
2011. dec. 6. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell hozzá balett, szerintem, de nem hátrány, ha valaki mellette balettozik.

Ha külön tanárral szeretnél dolgozni, szerintem ilyen 5000 Ft körüli óradíjra számíts, ha nem többre. Egy sima matek korep is van 3 ezer, ezt vettem alapul.

2011. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Függ, hogy hány éves vagy melyik városban és milyen szinten. Egyik barátnőm Budapesten 15 000 Ft/hó ért korizik, ebben nincsen benne a balett. Kisgyerekeknek kicsit olcsobb. Legjobb ha megkérdezzel klubokat ( [link] ) mert nagy eltérések lehetnek.

A műkorcsolya nagyon drága sport maga a normális kori 100 000 Ft minimum, plusz a ruhák, edzőtáborok, versenyek.. Viszont ki lehet hozni olcsobban is ha csak hetente egyszer jársz oktatásra + magad lemész gyakorolni edző nélkül.

2011. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!