Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Görcsöl a talpam a sícipőben,...

Görcsöl a talpam a sícipőben, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, pedig szeretek síelni, de a cipőben 1-2 óra után elkezd görcsösen fájni a talpam. Ilyenkor ha a szorítókat kikapcsolom, rögtön elmúlik a fájdalom. Aztán ha visszakapcsolom, megint elkezd sajogni egy idő után. Nem meghúzott sícipőben meg nem lehet síelni rendesen ugye.

Pár hete korcsolyáztam, abba a cipőben is jelentkezett a fájdalom.

Vagy ez normális?


2011. dec. 15. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószinüleg az lehet, mint nálam..

Széttapostam a sícipőmet (már több éves darab), tavaly vettem újat, és azóta az ilyen problémák megszűntek.

A régi nem a megfelelő pontokon támasztotta már alá a talpam ezért 1-2 óra után megőrültem benne.

2011. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh nem, mióta síelek, azóta megvan a baj. Mindig pihenőztettem a lábam, vagy próbáltam figyelmen kívül hagyni, mert élvezni akartam volna inkább a tájat.
2011. dec. 15. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lúdtalpas vagy mint ahogy én is sajnos. Állj mezítláb sima padlóra, és nézd meg, hogy a talpad belső fele leér-e, vagy van egy boltíve?

Jó minőségű és lábhoz illő talpbetét megszünteti a problémát, ment el ortopédushoz, segíteni fog. Nekem is sokkal jobb lett utána!

2011. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet ez a baj. Nem vagyok lúdtalpas, de nagy a súlyom, és ez nyomhat.
2011. dec. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!