Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Kedző snowboard-osnak miket...

Kedző snowboard-osnak miket kell vásárolni?

Figyelt kérdés
A deszkán kívül. Illetve mennyibe kerül elkezdeni ezt a sportot? A legolcsóbb deszka tényleg 50ezer forintba kerül?
2012. jan. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötéssel együtt ha jobb deszkát akarsz, igen, az minimum egy ötvenes. Ezeken felül a legfontosabb még a ruházat, és a szemüveg, valamint a bukósisak sem árt. Ezekre a kiegészítőkre érdemes még a deszkán felül 60-70 ezret rákölteni, (a ruházat sem olcsó), ami az alja árkategória, az meg csak dísznek jó.
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én 2 éve vásároltam:

- új Apo snowboard használt Burton kötéssel 70.000

- firefly gatya 15.000

- fundango kabát outlet 20.000

- cipő 16.000 ami szarnak is bizonyult és kéne vennem újat

- kesztyű 10.000

- csukló+kézvédő 10.000

- zoknik 5.000

- aláöltöző 10.000

- polár pulcsik kb. 7.000

- boardtartó 10.000



- szemüvegem az van síkorszakból, de te vegyél egy sportot- simán száras ami jó időben kényelmesebb , meg egy gumisat is- rossz időre

- bukósisakot meg mindig kölcsönbe kapok. ha te nem tudsz kérni akkor vegyél, mert engem már vagy 2* vittek volna koponyatöréssel kórházba ha nincs rajtam...


Tanácsok: ne xaros hervis meg ilyenekben vedd meg az alapfelszerelést mert xart se értenek hozzá. tőlük van a cipőm, amit minden csúszás előtt húzogatnom kell, mert lazul... most gondolkodom egy gyorsfűzős beszerzésén.


hervis ilyenek max. gatya- de abból se a leggagyibb, fogd meg az anyagát, mert sokat fogsz seggelni, aláöltő, pulcsi, zokni ilyenek beszerzésére jók, de boardot, kötést, cipőt NE vegyél ott.

2012. jan. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

További infók a hódeszkázással kapcsolatban:


[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__teli-sportok__24..

2012. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!