Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi a különbség a normál...

SzGyuri kérdése:

Mi a különbség a normál jégkorcsolya és a hoki korcsolya között?

Figyelt kérdés
Mitől jobb vagy miben eltérő a hoki korcsolya? Univerzálisabban használható? Általános használatra melyik megfelelőbb?
2012. jan. 3. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
a hoki korcsolya kemeny, gyors menesre van a műkorcsolya,ahogy te nevezted rendes korcsolya az jégtancra, pirulettekre es hasonlokra. Egyebkent ezt neked kell kierezned hogy altalanos menesre(amit nem tudok hogy gyorsan mesz lassan stb.) melyik a jobb sok embernek es pl nekem is A hoki kori jott be ha tudsz korizni akkor ajanlom hogy vegyel markas markas hoki korit mert altalanosan talan jobb vele menni (ez nem csak az en velemenyem) de ha nem tudsz akkor az alapokat megtanulni oleg lesz az egyszeru tesco-s kori persze ha van penz akkor vehtsz most is markas hokikorit.
2012. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem te az általános olcsóbb műanyag többnyire csatolós korikra gondolsz, mint normál jégkori. na az olyan egy kalap sz@r. láttam már olyat h a talpnál letört az éle. szal ha hosszabb távra tervezel a jégkorizást illetően, akkor hoki korit vegyél, azok minden szempontból jobbak. és van abból is megfizethető simán.
2012. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hubbbb válasza:
nekem is hoki korim van és sokkal jobb mindt az idáigi tescos,az enyém most nike de annyira szorit hogy minden második menet után a bokáim bedagdnak...
2012. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A műkorcsolyán van fék, a hokin nincs. A műkorcsolyával, ha nem vagy gyakorlott, hatalmasat lehet esni, ha ráfutsz a fékre.
2012. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 4 éve van ilyen csatolós (ami állítőlak sz@r). Én nem tapasztaltam semmi rosszat, sőt! Én használtan vett hoki korcsolyát, és semmi baj nincs vele. A műkorcsolyával nem lehet gyorsan menni, a trükköket pedig sokáig gyakorolni kell. Én a hoki korcsolyát ajánlom...
2019. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!